İnsanlık

Herkese merhabalar.Hayat nasıl gidiyor demek isterdim ama gitmeyip sanki duruyor, hayat duruyor ama zaman su misali akıp gidiyor, her gün yeni bir gün başlıyor ama sanki hep aynı güne uyanıyoruz.Bu durumda bizi fazlasıyla yordu biliyoruz nasıl atlatırız, ne olur kocaman bir soru işareti. 

Veee hayat bukadar zorken birde insanlarla uğraşmak zorundayız. Bazen bir orman da hayatta kalmak için savaşıyor gibi hissediyorum. Peki zaten hayat bukadar zorken bu kin, öfke neden

İnanın çok sordum çok sorguladım en yakınlarım dan asla kötülük gelmez derken en yakınlarımdan en büyük kötülükleri yasadım. Ve öğrendim ki her insan herşeyi yapabilir. Hiç beklemediğin kişiden iyilik hiç beklemediğimizden kötülük gelebilir. Fazla düşününcede siz hastalanırsınız bir girdapta kaybolursunuz.

Bende hayatıma minik patili dostlar edindim. İki tane kedim oldu. Onlar bana saf sevgi, merhamet, dostluk, kardeşlik sayılamayacak kadar çok şey öğretti. İnanıyorum ki daha da çok sey öğreneceğim. Öğreneceğiz kim olursa olsun Allahın yarattığı herşeyi sevmeyi deneyin Biliyoriz ki iyi şeyler ancak sevgiyle olur.. 

Umarım hepimizin yolu iyi insanlar, iyilikler, sevgilere çıkar..  Ne olursa olsun sevmeyi, sevilmeyi, saygıyı en önemlisi yukarıda Allah oldugunu asla unutmayın Biliyoriz ki yapılan iyilikte kötülükte kimsenin yanına kalmaz.. Sevgiyle kalın.. 

Miayklmazcat
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Human (Belgesel)
Sonraki
YEM OLMA KENDİNE

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.