İlk Yazı İlk Heyecan

Merhaba

Ben Fisun yılmaz,

Şu anda ne yazmam gerektiğini hiç bilmiyorum, çünkü bu gün  hatta yarım saat önce karşıma tesadüfen çıkan bu sayfayla tanışmamla kendimi burada  yazı yazarken  bulmam bir oldu. 

Oysa ki siteyi bile daha inceleyemedim ama içimden bir şeyler yazıp buraya ait olduğumu hissetmek istedim sanırım. Neyse daha bilinçli yazılar yazmanın zamanı da gelecek nasıl olsa . umarım  enteresan  konu ve yazılarla sizlerle uzun yıllar burada güzel ve keyifli zamanlar geçiririz.

Biraz kendimi tanıtmak istiyorum  Ben  kış aylarında İstanbul da  Nisan ayından itibaren de Bodrumda yaşıyorum. Benim aslında bir youtube kanalım var oradan kendimce araştırmalar yapıp  faydalı  olduğuna inandığım kendimin de çoğunu uygulayıp denemelerimi paylaştığım bir çok videom bulunuyor. Bir senedir aynı heyecanla paylaştığım videolarla binlerce kişi tanıdım diyebilirim. Şimdi sıra buradan kendimi ifade edeceğim yazılarda.

Bu günlük bu kadar bir tanışma olsun gerisi zamanla.

2020 yılında  görüşüp buluşmak dileğiyle  önce ülkemize sonra hepimize  sağlıklı, huzurlu, bereketli ve sevgi dolu bir yıl  diliyorum.

Hoş kalın hoşça kalın sevgilerimle

Ben fisun yılmaz Çok aceleci, sabırsız, meraklı, araştırmacı, eğlenceli ve inatçı bir kişiliğim. Ya bunları biliyor musunuz isimli bir youtube kanalım var . Kış aylarında İstanbul da yaz aylarında Bodrumda yaşıyorum. Zeytin adında bir patili kızım var. Ondanda burada sizlere bahsetmek resimlerini paylaşmak istiyorum. Şimdilik bu kadar . sevgiyle.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Mutsuzsan Gel ve Oku
Sonraki
İnsan İşinden Neden İstifa Eder?
İnsan İşinden Neden İstifa Eder?

İnsan İşinden Neden İstifa Eder?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.