HERKES AYNI YÜZE SAHİP OLSAYDI?

Herkese Merhaba! Fark ettim ki okumalarım biraz daha artmış ve bende bir yazı paylaşmak istedim. Bugün sizlere Dünyadaki herkes aynı olsaydı yani erkeklerin hepsi aynı, kadınların hepsi aynı olsaydı ne olurdu? Sorusuna cevap bulacağız. Dilerseniz başlayalım.

GÖRSEL 1.1

Hepimiz biliyoruz ki insan evrende en çok gelişmiş olan canlı türü. Ancak hepimizin özellikleri aynı değil. Mesela herkeste ben veya sivilce yoktur ya da herkes aynı karaktere sahip değildir. Bunun aslında iyi bir yanı var hepimiz birbirimize benzeseydik ya da aynı olsaydık her yönden birbirimizi tanıyamazdık. Herkes aynı olsaydı anneler çocuklarını tanıyamaz veya herhangi biri başka bir tanıdığını tanıyamazdı. Ayreten eğer insanlar aynı olsaydı düşünce ve fikirler aynı olurdu bu sebepten dolayı herkes aynı düşünür farklı düşünceler olmaz ve insanlık gelişmemiş olurdu.

GÖRSEL2.2

Eğer bana sorsanız herkesin aynı olması bence kötü olurdu, çünkü: “İnsan ben iken güzeldir.” Yani herkesin bir karakterinin olması bizleri en gelişmiş canlı türü kılan etkenlerden biridir. 

!NOT: Buradaki yazılan yazı hiç bir şekilde alıntı yapılmamıştır. Görsellerimizin kaynakçası aşağıdaki kaynakça bölümünde yeralmaktadır. Yazarın izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz veya kopyalanıp bir yerde yayınlanamaz yapılması halinde telif haklarına uyulmamıştır.

《GÖRSELLERİMİZİN KAYNAKÇASI》                     GÖRSEL1.1 KAPAK RESMİ

okur

Yazar: FOREVERREADER

GİZEMLİ BİR YAZAR...

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir Yorum