FERHAN GÜL

   

      İnsan kendini iyileştirmeyi, mutlu ve huzurlu olmayı, sürekliliğini sağlamayı arzuluyor. Atılan adımların netliği, süreç ilerlerken mucizelerle karşılıyor seni. Tabiki görmeyi istersen. Ve güzel insanlar çıkıyor yoluna. Bir dost, bir ışık ve yol arkadaşı. Ferhan Gül.

     Sakin, tatlı ve huzur veren sesiyle her gece dinlediğim kişidir kendisi. Kişisel gelişim teknikleriyle ilgili her konuda videosu var. Ama her konuda.  Her insanın hayatında değiştirmek istediği konularla ilgili niyet çalışmaları, bolluk bereket çalışmaları, teknikler daha bir çok konuda motive edici videolar. 

    Uzmanlarında dediği gibi insan bilinçaltına kodlamaları teta frekansındayken yapmalı. Buda uyku öncesi ve sabah ilk uyanma anı. O anda işte Ferhan Hanım giriyor devreye. Tak kulaklığını ve dinle. O sana yapman gerekenleri söylüyor zaten. Sükunetle, kendin için yarattığın o huzurlu anı her gün yinele. Okumaları kendi sesinizle kaydedip  dinleyin deniliyorsada sanırım benim bilinçaltım Ferhan Hanımın sesine daha alışkın. Neredeyse iki yıl oldu çünkü.  Çoğu çalışmayı onlarca kere yaptım. Başucu rehberim kendisi. Bir konuda gerileme hissettiğimde tekrar tekrar yapıyorum çalışmaları.

   

    Eminim ki sizde bir kere izleyince bende olduğu gibi alışkanlık yapacak. Sevgiler kendisine, Sevgili Ferhan Gül.

    

Beyazgür
Uzun yıllardır yazıyorum. Ziraat Mühendisiyim. Kişisel gelişim konularında iyi bir araştırmacıyım.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Hayat Sen Planlar Yaparken Başına Gelenlerdir
Sonraki
nasıl kilo verebilir yağ yakabilirim…

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.