Evde kilo verme

Evden dışarı çıkmadan, spor salonuna gitmeden kilo vermek isteyenler için evde kendilerinin uygulayabileceği yöntemlerini sayesinde evde kolaylıkla zayıflayabileceksiniz. İşte o yöntemler… Kaynak Fotoğraflar: Pixabay

Çeşitlendirmeyi Azaltın

Dolabı olduğu kadar boş bırakmaya çalışın. Aniden gelen açlık hislerine karşı böylelikle kendinizi daha çok dizginleyebilirsiniz.

Detoks Suyu Hazırlayın

Evde zayıflama yöntemlerinden biri de detoks suyu hazırlamaktır. Bu sayede vücutta ödem birikmez yağ yakımı kolaylaşır

Düzenli Uyku

Kilo vermek için düzenli uyku şart. Uykunuzu yeteri kadar almanız enerjiniz yerinde olacağı için yeme isteğinizi dizginleyecektir. Aksi halde Enerjisiz kalan vücut enerjiyi yemeklerden almak için size açlık sinyalleri gönderecektir

İlham Alın

Bir hobi edinin. Zamanınızı bu hobi üzerinde yoğunlaştırdığınızda göreceksiniz ki yemekler aklınıza bile gelmiyor. Kendinizi teşvik etmek için de bu yönteme çokça başvurun.

Atıştırmalıklar

Atıştırmalık tercihiniz salatalık veya haşlanmış nohuttan yana olsun. Besin değeri yüksek besleyici besinler tüketmeye özen gösteriniz

Yeşil Çay İçin

Yapılan araştırmalar kanıtlıyor ki yeşil çayın zayıflama üzerinde oldukça büyük bir etkisi var. Vücuttaki yağ yakımını hızlandıran yeşil çayı günde en az 3 fincan içmeye çalışın.

Müzik Zevkinizi Geliştirin

Yeme isteğiniz baş gösterdiğinde biraz müzik dinlemek size daha iyi hissettirecek ve biraz olsa sizi açlık hissinden uzaklaştıracaktır. Araştırmalara göre açlık anında müzik dinlemek bireyin en sevdiği yemeği yemesiyle eş değer niteliktedir.

Karanlıkta Yemeyin

Gece yarısı atıştırmalıklarına son verin. Karanlıkta yenen yemeklerin daha çok yemeye sevk ettiği görülmüştür. Bu size kilo kaybettirmeyeceği gibi kilo almanıza sebep olacaktır.

.

serhat-oncel
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
KADIN
Sonraki
Bulut Teknolojisi Nedir? Az Maliyetle Ulaşmak Mümkün mü?
Bulut Teknolojisi Nedir? Az Maliyetle Ulaşmak Mümkün mü?

Bulut Teknolojisi Nedir? Az Maliyetle Ulaşmak Mümkün mü?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.