Dünya Kucaklaşma Günü

Dünya Kucaklaşma Günü

Dünya Kucaklaşma Günü

Bu gün dünya kucaklaşma günü olduğunu biliyor muydunuz? Ben dün öğrendim… Ne tatlı bir gün,  ben karşıma çıkan arkadaşlarıma, sevdiklerime kollarımı açarak çok canı gönülden sarıldım. Her şeyin ilacı sevgi bunu unutmadan yaşamak istiyorum. Bu tatlı gün zaten bildiğim ama unuttuğum şeyi tekrar hatırlattı.

Sevdiğimiz insanları kucaklamak, kokularını içine çekmek ne güzeldir. Bazen çok imtina ederiz insanları kucaklamaktan. Ne üzücü… Aslında çok ihtiyacımız var birbirimizi sevmeye, çok ihtiyacımız var eğlenmeye, sevgi sözlerine… Millet olarak yorulduk, nefes almaya ihtiyacımız var. Birbirimize güvenmeye…Bir yerlere varmaya ve vardığımız yerde güzelce yaşamaya ihtiyacımız var. Umutlarımız elimizden alınıyor tek tek, onları geri almaya ihtiyacımız var. Sevgimizi paylaşmaktan korkamayalım, unutmayın paylaşarak artan yegane şey sevgidir.

Hadi evimize gittiğimiz de kocamıza, karımıza, çocuklarımıza sımsıkı sarılalım. Annemizi, babamızı, büyüklerimizi kucaklayalım.

Sevgi ile değişecek her şey tüm kalbimle inanıyorum buna… Sevginin olduğu yerde kötülükler olmayacak, kaybolacak.

 Her şeyin ilacı sevgi

ZENDALA MANIA
Kendimi seviyorum, böyle başladım çünkü bunu geç farkettim... 25 senedir durmadan çalışıyorum, çok şükür hep sevdiğim şirketler de çalıştım. Artık emekliliğine gün sayan bir beyaz yakayım desemde gün değil yıl sayıyorum... genç sayılırım. Hayattan zevk almayı istiyorum, ailemi çok seviyorum. Yazmayı, okumayı ve paylaşmayı seviyorum...2020 de ki hayalim aktif bir yazma blogu açmak ve yazdıklarımı burada toplamaktı. Yeşim Cimcöz’ün Sanalyazı atölyesine bayılıyorum. Yazmak isteyen herkese tavsiye ediyorum...çok seveceğim yazılarım olması dileğiyle...
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Öğreneceğim Elbette
Sonraki
Kötü İnsanlar

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.