Çözemediğiniz Problemlere Sinirlenip Düğüm Atmayın!

Çözemediğiniz Problemlere Sinirlenip Düğüm Atmayın!

İnsan olmanın belli başlı kuralları vardır;

Örneğin karşındakini anlamaya çalışmak bile sizin insan olduğunuzu gösterir. Konuşurken ne dediğini bilmek, bildiklerini aklında değilde hayatında eskitmektir insan olmak. Başkaları için iyi düşünmeli insan. “Ben iyi düşünüyorum ama karşı taraf yine kötü mü?” diyorsunuz merak etmeyin ve pes etmeyin elbette adaleti sağlayan güç bunları sizin hayatınıza hediye olarak sunacaktır. Zor şartlar altında insanlık özelliklerinizi kaybetmeyeceksiniz mesela, aksine üzerine gidip olayları derinden çözeceksiniz !

“Çözemediğiniz problemlere sinirlenip düğüm atmayın!”

Unutmayın ki bunu yaptığınız an size düğüm attıranın mutlu sizin mutsuz olduğunuz andır. Her şey sizin zihninizde, adımlarınızda, planlarınızda VE sizin elinizde asla vazgeçmeyin! Gelin hep birlikte farkındalık sağlayalım.

Hilal TÜRKOĞLU
İşni severek yapan ve detayları çok önemseyen biriyim. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın bana verimlilik olarak geri döndüğünü sıklıkla tecrübe ettim. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyor, bu amaçla insan ilişkilerinin öğreticiliğinden faydalanmak gerektiğini düşünüyorum.Ayni zamanda faydalandığım her konuda çevremi aydınlatmak istiyorum.
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Mucize Doktor Gerçekten Mucize Doktorları Anlatıyor
Sonraki
Kirli Kadeh 2

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.