Cilt Bakımı İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz İlla pahalı mı olmalı ?

Kesinlikle hayır cilt bakımı için dünyaca ünlü markalara para dökmeye gerek yoktur. Burda önemli olan A markası B markası değildir burada önemli olan kesinlikle o ürünün içeriğidir. 

Bir üründen sonuç alabilmek için içeriğiğinin az ve öz olması gerekmektedir. Yani ne kadar az bileşen var o kadar az kimyasal var demektir yüzde yüz doğal diye birşey de yoktur her ürün kimyasal içerir.

Ama burda dikkat etmemiz gereken cilt tipimize uygun ve içeriği temiz ürünler tercih etmek ilerleyen yazılarımda içerik konusunu daha detaylı anlatacağım. Sizler için uygun fiyatlı ürün listesi de oluşturabilirim. Her cilt tipi için uygun bir cilt bakım ritüeli bu yüzden beğenileriniz benim için çok önemli. Gelelim  işin genetik kısmına; 

Tabiki işin birde bu kısmı var!

Cilt bakım ürünleri sizi hiç bakım yapmamış cildinizden daha iyi duruma getirir.

Ama unutmayın ki genlerimizin bize hediye ettiği bazı şeyleri değiştiremez. 

Atıyorum genetik göz altı morluğunuz var kendinizi bildiniz bileli olan bir şey bu durum maalesef ki kozmetik ürünleriyle geçecek bir durum değildir. 

Ama ne olur eski halinden daha iyi duruma gelebilir bu durumda işin içine serumlar kremler girer bizde bunlar için buradayız. Sizleri daha iyi bilgilendirmek için  hiç bir kozmetik ürün cilt üzerindeki genetik bir sorunu yüzde yüz değiştirmez. İyileştirmez bunu bilmenizde fayda var bilin ki beklentinizi ona göre ayarlayın. İlerleyen makalelerim de bu konuyu daha da açacağım 

Kendinize iyi bakın mutlu kalın. 

Ülkü Nur Bozkurt 

Ülkü Nur Bozkurt
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Valheim
Sonraki
Aynadaki Kadına Şans Veriyorum

Aynadaki Kadına Şans Veriyorum

İlginizi Çekebilir

Mayıs ayı blog yarışması başladı. 1.000 TL'ye kadar ödül kazanabilirsin.
Mayıs ayı blog yarışması başladı. 1.000 TL'ye kadar ödül kazanabilirsin.
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.