Bir polisin torbacılardan yediği En büyük darbe sizce ne olabilir ki ?

Kaynak belirtilmedi

  Mutlu şehir osmaniyemizde geçen gerçek bir olay arkadaşlar sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.

 Yaklaşık bundan 3 yıl önce osmaniyeye ataması çıkan narkotik şubeden B isimli polis tek başına bir efsaneydi adeta. Dikkat çekmemek için plakasız motorla gezer köşe başındaki torbacıları enselerdi. Daha kendisi bir çok mahhaleye girmeden isimi ve namı girmişti. Adeta torbacıların kabusu olmuştu rahat nefes aldırmıyordu. Genelde gençlerin en çok takıldığı yerde takılır serseri gibi gezerdi ve bir çok gençle alkol masasına oturup ağzlarından laf almaya çalışırdı. Yaptığı planlar son derece başarılı ve kendini zafere götüren planlardı. Birkeresinde hiç unutmuyorum arkadaşımla ben yaylaya gezmeye gitmiştik. Yayladan geri dönerken sağ tarafda toyota model araba ve yanında 4 kişi vardı bize seslendiler. Yanlarına gittik ve bize alkol ikram ettiler. İçlerinden birtanesi ;Beni tanıyormusunuz dedi arkadaş tanıyorum dedi ama ben ilk defa görüyordum tanımadığı söyledim. Bana ismini söyleyince B adlı polis olduğunu anlamıştım. İsmini daha önce duymuştum ama hiç görmemiştim. Sonra arkadaşın motoruna baktı ve plakanın olmadığını gördü. Aralarında geçen diyaloglar şunlardı

B polis: Aşağıda çevirme var haberin yok değilmi 

Arkadaş: Yok abi bilmiyordum çevirme olduğunu 

B poli: Nasıl geçeceksin 

Arkadaş: Akşama kadar beklerim 

B polis: Bana şarkı söylersen aşağıdakilere söylerim sana bişey yapmazlar 

Arkadaş şarkıyı söyeledi 🙂 Polis kısa bir telefon görüşmesi yaptı ve gide bilirsiniz dedi. Oradan ayrıldık ve aşağıda çevirme vardı biz ne olur ne olmaz dedik ve beklemeye başladık. Arkadan B adlı polis geldi ve arkamdan gelin dedi. Takip ettik ve çevirme bizi durdurmadı.  Yani bu polis bey amcayla tanışmamız böyle oldu. Asıl sohbete gellelim.

 Bu B adlı polis hani baron tabiri vardır ya torbacıların baronunu yakaladı diye biliriz. Bu torbacı hapise girerken B adlı polise dedi ki: Sen hayatının en büyük hatasını yaptın senin kızının ölümü bizim elimizden olacak dedi. Herkez bu torbacıya güldü. Ve gel zaman git zaman derken Bu kız çok yakışıklı birine aşık oldu ve aşık olduğu kişide bu torbacının yeğeniydi. Bunlar gezdiler tozdular çok zaman geçirdiler. Bu çocuk kıza madde kullanmayı alıştırmıştı. B adlı polis olayın farkına vardı ve kızını hastaneye yatırtdırdı tedavi olsun diye. Ama iş işten çoktan geçmişti. Ve kız günlerden bir gün yuksek dozda uyuşturucu almaktan vefat etmişti. Bu bir efsanenin yok olması oldu ve bu polis kendi atamasını başaka bir şehre yazdı. Şuan osmaniyede uyuşturucu maddeler iki kat daha artışa geçti. BUKADARDI ARKADAŞLAR BURAYA KADAR OKUDUYSANIZ AĞZINIZA SAĞLIK KALIN SAĞLICAKLA.

Batuhan Çetin
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Öğrenilmiş çaresizlik

Öğrenilmiş çaresizlik

Sonraki
Hasta dersiniz bana..

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.