Beşiktaş Ghezzal’i sezon sonunda bitirecek! Rachid’in Türkiye temsilcisi açıklad

Ghezzal’in Türkiye temsilcisi Hakan Korkmaz, oyuncusunun durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Leicester City’den sezon başında kiralanan futbolcunun Beşiktaş’ta kalmak istediğini soyleyen Korkmaz , sezon sonunda yönetimin ingiliz ekibiyle görüşerek bonservisini almak istediğini belirtt.
işte Hakan Korkmaz’in Ghazzal ile ilgili açıklamaları:

Ghezzal’in Beşiktaş’a transfer süreci şöyle …ilk Sergen hocaya izlettik, ilk izlediğinde yani yaklaşık zaten 2-3 dakika bi süreçte hemen telefonundan kapattı videoyu ve dedi ki ben bu oyuncuyu istiyorum. Bedeli be olursa olsun istiyorum. Zaten bildiğim, tanıdığım bir oyuncu. Öyle formaliteden bakma gereği hissettim dedi.

Bu süreçte dikkat edilecek bölüm şuydu. Ghezzal’i getirmemiz için transferde son günün olması, 24 saatlik bir sürecin olması imkanı kısıtladı ve gece 23:55 uçağı vardı. Eğer o uçağa Ghezzal’i bindiremeseydik Rachid Ghazzal şu anda Türkiye’de olmayacaktı. Çünkü ertesi günü nede ondan sonra uçak yoktu. En önemli kritik bölüm buydu ve geldikten sonraki süreçte de burada 15-20 dakikalara TFF’ye yetiştirilmesi gereken evraklar , biliyorsunuz kamuoyunda da çıktı zaten. Motorla yetiştirildi onlar ama ne mutlu ki yetiştirildi. Böyle bir yildiz Beşiktaş’a kazanıldı. Şampiyonlukta çok büyük bir katkısı oldu. Bunun içinde çok mutluyum , çok gururluyum. Çok eleştiriler aldık ilk geldiğinde. İnanılmaz. Taraftar da eleştirdi kamuoyu da eleştirdi. Bunlara Rachid hem kendi adına hemde benim adıma sahada cevabını verdi.
Onunla gurur duyuyorum. Şampiyonluk da inşallah bu saatten sonra hayırlı olsun diyorum Beşiktaş camiasına…

LimitYok
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Kendinin Farkına Var
Sonraki
Yaşam Boyu Öğrenme: Dijital Okuryazarlık ve Öğrenme
Yaşam Boyu Öğrenme: Dijital Okuryazarlık ve Öğrenme

Yaşam Boyu Öğrenme: Dijital Okuryazarlık ve Öğrenme

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.