Başlarken

Selamlar, ben Nobleva. Elbette gerçek ismim bu değil, peki neden gerçek ismimi kullanmıyorum?

Defterimi buraya aynen aktarmayı düşünüyorum, eğer bunu  asıl ismimle yapsaydım bu yaptığım gerçekten büyük aptallık olurdu çünkü kendimi büyük bir rahatlık ve doğallıkla aktarabilmem için bunu yapmam gerektiğini düşünüyorum. Mahlasımla yapmakta olduğumun asıl amacı, burada büyük bir rahatlıkla paylaşım yapabilmek. İçine kapanık biriyim, kendimi bildim bileli oldukça çekingendim. Hem çekingenliğim hem de kendi düşüncelerimi ve fikirlerimi paylaşacak ve üzerine beyin fırtınaları, bilgi alışverişleri yapacak kadar kendime yakın bulduğum birileri henüz yok hayatımda. İç dünyamı öylesine bir yerde paylaşmayı da şahsen hiç istemem, zannediyorum ki bunu kimse istemez.

Öyle harika, şöyle mükemmel, böyle müthiş üsluba sahip bir yazar değilim. Unutmayın ki, ben sadece kimliğini gizleyerek kapanık dünyasını dökmek için sabırsızlanan bir üniversite öğrencisiyim. Bazen kitap ve film incelemeleri, bazen fikirlerimi yazacağım fakat bazen de okurken ”mm ergenliği atlatamamış olsa gerek” diyebileceğiniz bir blog olacak, yani gözünüzde büyütmeyin beni.

Bu kısmı da tamamlayıp son noktayı koyayım artık değil mi. Sadece diyeceğim birkaç şey var dostum; eğer araştırmalarımda hata yakaladıysan lütfen beni uyar, yorum bırakabilirsin veya benimle iletişime geçebilirsin. Eğer bana katılmıyorsan seninle iletişime geçmek ve senin de fikirlerini öğrenmek isterim, bunun için bana ulaş lütfen.

Hayatınızda başarılı ve mutlu olmanız dileğiyle iyi günler diliyorum.

nobleva
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
FİLM 3: THE ROCKY HORROR PICTURE SHOW
Sonraki
gönülden

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.