Bahtsızlıkta Sınırları Zorlayan Dünyanın En İlginç 7 Ölümü

Ölümün adı bile soğuk kimse yaşamını kaybetmek bu diyarlardan göçüp gitmek istemez. Ama bazıları var ki bahtsızlıkları ile nam salmışlar ve bir bakıma ölüme davetiye çıkarmışlar. Ölüm nedenleri daha önce hiçte duymadığınız bir şekilde gerçekleşen en ilginç ölümler derlememize başlayalım.

En İlginç Ölümler

1- Güreşçinin Ölümü

İngiliz King Kong lakaplı Kirk bir gösteri güreşcisiydi. Gösteri güreşlerinde seyircileri hop oturtup hop kaldırırdı. Bir gün ringte gösteri sırasında Belly-Splash hareketini yapacağı esnada kalp krizi geçirdi. Malum maçtan önce arkadaşına bir gün öleceğini ve bunun ringte gerçekleşmesini arzu ettiğini söylemişti. İstediği de oldu.

2- Cinayetten İntihara

Marco ve Robert birbirleriyle iyi geçinemeyen iki kardeşlerdi. Roberto’nun Marko ile sürekli olarak dalga geçmesi Marko’nun sinilerini taşırdı. Aldı eline silahı ve tek kurşunla kardeşini öldürdü. Adi bir cinayet gibi görünen olayı ilginç kılan kısımı ise iki kardeşin aslında ikiz hem de yapışık ikiz olmalarıydı. Yapışık ikiz olmalarından dolayı aynı dolaşım sistemini paylaşıyorlardı. Marko kardeşini öldürdükten 5 dakika sonra da kan dolaşımının durması sonucu hayatını kaybetti. Cinayetle başlayan kısa hikaye intihara dönüşmüş oldu.

3- Kibarlıktan Öldü

Danimarkalı bilim insanı Tycho Brahe, katıldığı bir davet sırasında oldukça sıkışmıştı. Tuvalete gitmek için masadan kalkması orada bulunanlar tarafından kaba bir hareket olarak yorumlanacağı için çişini uzun süre tuttu. Fakat bu kibarlığı onun ölümüne mal oldu. Uzun süre çişini tutmaktan dolayı mesanesinde enfeksiyon oluştu ve bu onun ölümüne sebep oldu.,

4- İntihar Edecekken Katil Olmak

İtalya’da yaşayan Romollo Ribaldo’nun işsizlik canına tak etmişti. Ve artık geriye yapacak tek bir şeyi kalmıştı. İntihar etmek. İntihara karar veren Ribaldo kafasına silahı dayadığı esnada karısı engel olmaya çalıştı ve sonunda başardı. İntihar etmekten vazgeçen Ribaldo kendine kızarak elindeki silahı yere fırlattı. Fırlattı fırlatmasına ama silah yer düşünce ateş aldı ve kurşun Romollo’nun karısına isabet etti ve evet maalesef öldü.

5- Gülmekten Ölmek

Alex Mitchell, televizyon izlerken öldü. BBC, komedi dizisi Goodies dizisini izlerken gülmelere doyamayan Mitchell, gülmesini kontrol edemeyince kalp kirizi geçirerek hayatını kaybetti.

6- Masaj Esnasında Ölmek

Erzurum’da traş sonrası rahatlatma ve müşteri memnuniyetini artırmak adına traş olan adama masaj yapan berber, adamın boynunda ani hareketler yapınca adamın boynu kırılır ve hayatını kaybeder.

7- Ne Şehittir Ne Gazi

Amerikalı asker tükürmeyi çok seviyordu. Silahıyla yaptıklarını ağzı ile de yapmaya kalkıştı. 11. kat pencereden aşağıdaki sokak lambasını tükürükle isabet etmeye çalışıyordu. Bunu gerçekleştirmek için pencere yanaşan asker dengesini kaybedince aşağıya düştü ve hayatını kaybetti.

 

 

 

Cinsel Orhan
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Kafamda Kentsel Dönüşümler..
Sonraki
Mustafa Kemal Atatürk’ün Kendisi Hakkında Söylediği Sözleri
atatürkün kendisi hakkında söyledikleri

Mustafa Kemal Atatürk’ün Kendisi Hakkında Söylediği Sözleri

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.