ASEL SENA NUR IŞIK

Asel; geçmişte üzücü olaylar yaşamış, en yakın arkadaşlarının ihanetine uğramış bir genç kız.

Yaşadığı olaylar onu derinden etkilemiş ve yıpranmış olmasına rağmen ona acı çektirenlerdende nefret etmiş. Üzücü olaylar ardından karar verip okuluna geri dönen Asel, elbette okuldaki arkadaşlarının garip bakışlarına ve tepkilerine karşılaşmış. Ve Aselin okula gittiği ilk okul gününde karşısına çıkan bir mutluluğu aynı zamanda  geçmişteki olayların iç yüzüyle karşı karşıya kalıyoruz. 

Kitap gerçekten çok akıcıydı. Uzun zamandır okuduğum ve kurgusundan en etkilendiğim kitap diyebilirim. Akıcı ve elimden bırakmadığım bir kitap oldu. Bir oturuşta 300 sayfa okumam aslında ne kadar çok beğendiğimi gösteriyor.

Kitabın bitişi beni şoke uğratarak bıraktı, inanılmaz bir son oldu. Hiç beklemediğim bir son, inanmakta güçlük çektim. En alıcı yerde bitmesi birazda üzdü ama belkide bir kitapta olması gereken bu!

Kitap; genç, yetişkin kitabı ve içerisinde entrika, kaos, eğlence, aşk, gizem, ihanet, ve şok olacağınız bölümler mevcut. Özellikle kitaptaki kaktüs  inceliği tam anlamıyla güven ve sevgiyi gösteriyordu.

Ve bu kitap yazarı  Sena NUR IŞIK kendisinin Wattpad çıkışlı çıkardığı  bir kitap. Wattpada karşı önyargım olmasına rağmen  kesinlikle bu kitabı öneriyorum çünkü bu kitabı çok beğendim.

Esra ÇAKIRGÖZ
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Netflix’e Mayıs Ayında Hangi Diziler Geliyor?

Netflix’e Mayıs Ayında Hangi Diziler Geliyor?

Sonraki
Hayvanlar hakkında bilgiler

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.