500 DAYS OF SUMMER /aşkın 500 günü

Kaynak belirtilmedi

Eğer doğru kişiyi bulursa hayatının anlamlı olcağını düşünen bir adam ve aşka inanmayan bir kadın . Tom ve summer’ın arasındaki şeyde buydu. Tom eğer summer ‘ın hayatına girebilirse her şey in çok güzel olacağını düşünür ne yazı ki summer böyle düşünmüyodur.

summer aşka inanmaz ama Tom ile buna rağmen sevgili olur tam 500 gün takılırlar ve  her şey mükemmeldir fakat summer tom ‘un bazı tavırlarından sıkılıp ayrılmak ister . Tom’un dünyası başına yıkılır. Summer tomdan sonra yeni birini bulur ve birden aşka inanmaya başlar tomun yanına gider ve tom’a “sen haklıydın ” der. Tom’un kendini toparlaması epey bir zaman alır.

Filmi ben beğendim çünkü biraz kendimle özleştirdim sanırım ama herkesin beğeneceği bir film olduğunu düşünmüyorum. Film de çokça zaman atlaması var ve bu da odaklanmamızı zorlaştırıyor nitekim ben zaman atlamalarını çok severim dolayısıyla bunuda sevdim. Romantik filmler seviyorsanız bir şans verebilirsiniz  fakat filmi izleyen çoğu insan filmin zaman kaybı olduğunu söylüyor.

Kübra
Kübra Şentürk
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Üsküdar’da Ders Çalışabilecek Mekanlar
üsküdarda ders çalışmalık mekanlar

Üsküdar’da Ders Çalışabilecek Mekanlar

Sonraki
Bir Şeyleri Sıkça Belirtmek: Kıskançlık/İmrenme

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.