13. Gün Söz Verdiğim Gibi…

Her halde başlıktan da anlayacağınız üzere dün verdiğim sözü bu gün devam ettiriyorum. Neredeyse 2 aydır blog yazmadığım için nasıl yazdığımı unutmuşum fakat az önce en çok okunan yazımı okudum.

En çok okunan yazım dedim fakat öyle büyük bir sayı değil. Fakat daha yeni başlayan (hem hayatımıza hem de yazarlığımıza)  iki kişi olduğumuz için 39 kişi benim rekorum. Yani Zehra’nın Watpad sayfasında ki ”Dünyadan Uzak” isimli kitabının okunması 200’ü geçti fakat Watpad bu sayımı her bölümün toplam okunması olarak hesaplıyor. Yani 2 bölüm yazılan bir kitaba aynı kişi sayesinde iki okunma gelebiliyor. Dolayısıyla çok bölümlü kitaplar çok okunmaya sahip olabiliyor. 

Ben daha önce hiç toplam okunmama bakmadım ama şimdi bakıp buraya yazacağım:      208. Toplam okunmam 208 imiş. Toplam okunmam Zehra’nın kinden düşük olsa da sanırım bölüm başına kişi sayısı rekoru bende. 

Hatta ben toplam okunmaya bakarken 39 kişilik okunmam 40 oldu. Aslında ben girdiğim için 40 olmuş olabilir ama bu 40 olduğunu değiştirmez. Uzun zamandır blog yazmadığım gibi, uzun zamandır kitapta yazmıyorum fakat defterime neredeyse her gün bir  şeyler yazdım. Yazmayı asla bırakmayacağım.

Fakat Türkiye’ nin kötü eğitim sistemi ve LGS yüzünden biraz endişeliyim. Herhangi bir liseyi kazanacağımı her türlü biliyorum. Fakat bu ne kadar iyi bir lise olacak bilmiyorum.

Yani her türlü puanlı bir liseye gireceğim. Bu konu hakkında konuşmayı pek sevmiyorum. Bu sebeple konuyu kapatacağım. Hangi liseyi kazanırsam kazanayım yazma işini asla bırakmayacağım.

Sanırım bu günlük bu kadar…

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.