10.Gün Yeni Fikirler, Yeni kitaplar

Artık iki haneli sayılara geçtik! Tam 10 gün oldu. Başlığın sebebi Zehra ve benim yeni hikayelere başlamamız. İkimizde şu an görüntülü konuşarak yazıyoruz ve yeni hikayelere başlıyoruz. Ama ben birazdan kitap yazmaya başlayacağım çünkü benim bloğum da var.

Zehra pek blog yazmıyor ancak ben bunu her gün yapmaya çalışıyorum. Acaba ilk kitap yayımlandığında kaçıncı günde olacağım. Umarım bu 11. gün olur. Ben bu yazıyı yazarken ayrıca yeni kitabımın konusunun ne olacağını düşünüyorum. Aklımda bir iki fikir var. Bu gün iyi haberimi zaten söyledim, yeni bir hikaye başlıyorum. Bu gün için şimdilik kötü haberim yok. Bu iyi bir şey.

Blog yazmak çok eğlenceli gidiyor keşke bunu daha önce yapmak aklıma gelseydi. Ayrıca bir tane instagram hesabı açtım ama kapatabilirim, sanırım tam olarak bir yazar olunca açacağım. Şu anda gerekli bir şey değil.

Bazen düşünüyorum, Watpadd işe yaramıyor kitap yayımlatmamız lazım diye düşünüyorum. Korona da bu işte pek yardımcı olmuyor ama. Her şey üst üste gelmiş ve işleri zorlaştırıyor. Korona bir yanda, LGS bir yanda, Depremler bir yanda, böyle böyle her şey birikiyor. Zehra ile daha bu sene ortak olduk ve geç kaldık. artık 8. sınıfız.

LGS de çıkan yeni nesil sorularla derste bize verilenlerin uzaktan yakından alakası yok. Ayrıca tüm 8. sınıf müfredatı sınavda çıkacakmış. Hala okullar kapalı, ben yazmaya çalışıyorum. Zehra yazmaya çalışıyor, Her yerde bir şeyler oluyor. Çok ilginç.

Sanırım bu günlük bu kadar…

Benim Yazarlığım
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Yeni bir yıl, yeni bir umut!

Yeni bir yıl, yeni bir umut!

Sonraki
11.Gün Bir yemek öyküsü

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.