Tess Gerritsen Cerrah

Herkese merhabalar. Ne yazarak başlayacağımı pek bilemedim. Hep bir blog yazarı olmayı istedim fakat nereden başlayayım nasıl başlayayım bilemedim. Bir arkadaşımın burada ki yazılarını takip ediyordum.”İyice yazar oldun başıma he sen de. Yazsana bir şeyler” deyince neden yazmıyorum ki ama ne yazacağım diye düşünmeye başladım. Benim buraya yazacaklarım belirli bir konuda olmayacak öncelikle bunu belirtmek isterim. Yeri gelecek bir yazar yeri gelecek bir kitap bazen dizi bazen film bazen de gündemden bahsetmeyi düşünüyorum.Yazılarımı sevecek misiniz bilmiyorum. Her kesime hitap edemeyeceğim kesin ama illaki birilerine dokunan etkileyen yazılarım olur diye düşünüyorum. Farklı farklı konseptler yazsam okursunuz di mi. Hep aynı mod ilerlememiş oluruz hem. İlk yazım olduğu için biraz uzattım girişi korkma korkma bir dahakinde hikaye gibi uzun uzun olmayacak. A bu arada okuduktan sonra yorumlarda beğendiğiniz beğenmediğiniz ya sen ne diyosun ablacım bayan ilerle falan dediğiniz yerleri belirtiverin ben de ilerleyip size daha güzelleriyle geleyim. Okuyan beğenenler hepinizi öptüm. Bir başlangıç yapalım. Hadi yazıyaa.

Size bomba gibi bir kitap önerisiyle geliyorum. Hazırsanız üste resmini koyduğum bu kitap gerilim romanlarında benim için birinci sırada. Agatha severleri kendine hayran bırakacak bence. Gizem, Gerilim, Sürükleyici, Korku Kurgu, Polisiye türlerinden oluşan bu kitabı okuduktan sonra yolda yürürken arkanıza defalarca bakacaksınız. Gece uyurken kapılarınızı iki kere kontrol edeceksiniz. Kitap Tess Gerritsen(en sevdiğim kadın yazar) tarafından bir seri olarak yazılmış yaniii kitabın devamı var arkadaşlarr. Rizzoli & İsles ikilisinin cinayet soruşturmasını anlatıyor . Hatta bu kitapların diziye dönüştürüldüğünü biliyor muydunuz? Artık öğrendiniz. Öncelik olarak kitapları okumanızı tavsiye ederim. Ama ben kitap okumayı sevmiyorum ki diyenler hemen koşup dizisini izleyebilir. Serinin tamamını okumadığım için diziyi de izlemedim. Doğal olarak hakkında da bir yorum yapamayacağım :(. Eğer izleyen varsa ama beni bilgilendirebilir. 

Bu kitabın içeriğinden bahsedeyim biraz da. Şimdi bu kitapta Dr. Catherine geçmişte seri bir katilin saldırısına uğruyor katili vuruyor ve kurtuluyor. Ordan kaçıyor doğru Boston’a ama bakın ki kör talihe Bostondaki bir başka katil(acaba başka mı?) Dr. Catherine’ı hedef alıyor. Bir de bu katil sadece kadınlara saldırıyor.Resmen ayrımcılık madem öldürüyosun sırayla erkek kız yap sosyal düzen bozulmasın. Neyse şaka şaka. Bu katile cerrah diyorlar niyesi de şu;kadınların rahimlerini kesip alıyor. Bir nevi rahim koleksiyonu yapıyor ruh hastası sapık. Tess Gerritsen kendi yaşamında cerrah olduğu için ince bir işçilikle harika bir tarzda anlatmış ben hayran kaldım. Çok satanlar listesindeydi bu kitap bi aralar. Bence gerilim romanı sevenler Tess Gerritsen’a bayılacaklar. E o zaman okuyacaklara keyifli okumalar. Arkanıza dikkat edin 🙂  Bir sonraki yazıda Tess Gerritsendan bahsedeyim mi ne diyorsunuz? Yoksa ay boşver yazarı mı dersiniz. Yorumlar siz de kendinize cici bakıın 🙂

Ayşe Aleyna
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Revan Beatz Kim ? Ne İş Yapar ? Neden Burda ?
Sonraki
Farklı olanı dışlama

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.