iyilik yap denize at

Hayatımız boyunca insanlara iyilik,yardımsever,vicdanlı,merhametli vb olmaya çalıştık ve yaptıkta.Zaman geçtikçe bunların hepsinin bi bomboş oldugunu maalesef görmekteyiz ve bu bizim hiç te hoşumuza gitmiyor.Bi arkanıza dönüp baktığınızda neden böyle şeyler yaşanıyor ben ne yaptım sorusu geliyor aklınıza. siz iyilik veya hep iyi düşündünüz bu insana da faydam olsun o da iyi olsun mutlu olsun dediniz ve yaptınız. Ama hiç düşündünüz mü? Onlar sizin için neler yaptı veya yapacak mı? Maalesef hiçbir zaman iyilik etmediler ve siz bunu hakedecek hiçbir şey yapmadınız ve bu da sizin canınızı acıttı.           

Evet bizi üzdüler tek hatamızda binlerce yaptığınız hataları unuttular. Olsun biz iyi yaptık mutlu yapıp sevindirdik onlar bizi kaybetti. 

Sizlere tavsiyem arkadaşlar: Bizi aslında bu kadar iyiliğe,merhamete rağmen bizi kimse sevmedi yararı olmadı ama bizim onlara kendimize hem bu dünya için hem diğer taraf için bir çok şeyi gerçekleştirdik . Biz de bir gün mutlu olacağız merak etmeyin er yada geç sizler bizim için çok değerlisiniz sizleri seviyorum. Her zaman yüzünüzün gülmesi dileğiyle. 

muhammed-alii
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Şükür Nedir?
Sonraki
KİTAP OKUYORUM ÇÜNKÜ..

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.