hep gece olsa

 Aslında biz geceye haksızlık yapıyoruz, gece demek insanlar için uyku saati demek demi? Bence öyle değil ama benim için gece demek asıl hayat demek loş ışıkta yazmak, okumak, en huzurlu şeyler bence.

 Bütün gece uyuyoruz sonra sabah uyandığımızda mutlu oluyoruz geceye hakaret gibi değil mi ya bu. Ben derslerim geç başlayacağı günler gece uyumuyorum sabah kadar müzik dinleyip yazıyorum çok iyi geliyor cidden ben günün en güzel saatlerini gece boyunca geçiriyorum bu zamana kadar yalnızdım ama artık değilim sen ve ben varız ışığım gel biraz da hayallerden bahsedelim senle…

  Hani herkesin bi hayali vardır ya genelde kimi doktor kimi pilot kimi öğretmen olmak ister ama benim hayalim yazdığım şeylerin insanlara iyi gelmesini, yalnız olduklarını unutturmak istiyorum en büyük hayalim bu, o yüzden de genelde hep gece saatlerinde paylaşım yapıcam akşam 9’dan sonra burada olucam yani yanında ışığım.

  Senin hayalin ne? Herkesin gibi sıradan şeyler mi yoksa benim gibi gayet basit gibi görünen ama biraz zor olan şeyler mi? Keşke şuan bunları karşılıklı konuşuyor olsaydık demi yalnız olmazdık. Biz seninle aya bakarken göz göze geliyoruz adını, yaşını, cinsiyetini, görünüşünü bilmesem de ben seninle göz göze geliyorum nasıl mı? Çok basit eğer bunları okuyorsan senin ruhun çok güzeldir ruhunu biliyorum belki de ruhlarımız göz göze geliyordur…

  Daha önce kimsenin ruhuna dokundun mu? Ben dokundum galiba belki aramıza dakikalar var yada kilometreler var ama ben senin ruhuna dokunuyorum galiba hissediyorum o naif, güzel ruhunu. Bedenlere dokunmaktansa insanların ruhlarına dokunmak daha güzel bence sence de öyle mi ışığım?

  İmkansız bize çok uzak bir gün göz göze gelicez senle ışığım kendine iyi bak

                                       İyi geceler benim için uyku zamanı geldi.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.