görünüşünle alay mı ediyorlar veya kişiliğinle

yazıyorum ama sadece yazıyorum çünkü buraya gelip durmadan bunu okuyacağım üzgün olduğumda hep burada olup bunu okuyacağım. Bende bazı şeyler yaşadım çok fazla olmasa da yaşadım ve hoş değildi çünkü insanlar değişmiyor ve bu kötü bir şey insanları değiştirmeye çalışmalıyız yani insanların zihinlerini                                                Aslında biri sizinle dalga geçtiğinde üzülmenize gerek yok çünkü:

  •  O kişi zor zamanlardan geçmiştir veya bir şeyler yaşamıştır bu yüzden size öyle davranıyordur.
  • öz güveni yoktur sizi ezerek yükseleceğini zannediyordur

Ve benzeri gibi. insanlar illa dalga geçmek için bir şeyler bulurlar yani siz bir şey yapmasanız bile onlar için yeterlidir bu nasıl mı hemen açıklıyorum.

zayıfsın dır kürdan derler alay ederler. kilolusun dur şişko her yeri kaplıyor diye alay ederler güzelsindir adın o.. ya çıkar. konuşursun ne çene varmış derler sustururlar, susarsın pısırık derler, ağlarsın bebek derler, gülersin deli derler ağlamazsın duygusuz derler, çirkinsin dir(hiç bir insan çirkin değildir güzellik algısına uymaz bası kişilerin sadece) vs. yani derde derler kısacası insan illa bir şey bulur sizin nefes almanız bile onlar için olay konudur. Kendin ol özgün ol git yorumla karşı koy sen ol kendini kabullendir topluma bir birey ol en önemlisi İNSAN OL..

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.