Gibi 3. Sezon 1. Bölüm İzle Hem de Benim Gözümden

gibi 3. sezon 1. bölüm izle

Sizlere Gibi’nin 3. sezon 1. bölümünü izlemeniz için yeni bir amme hizmeti sunuyorum. Benim gözümden izle adlı bu serimde, telif hakkına takılmadan hızlıca bölümü özümseyeceksiniz. Hem de ücretsiz. Geçelim Gibi yeni sezonunun ilk bölümüne…

Gibi 3. sezondan ilk bölümüyle bozmuş denme ihtimali yüksek bir bölüm olmuş onu kabul ederek yazacaklarımı okuyun. 3. sezonu beklediğimize değen ama sınırları zorlamayan bi açılış yapmış dizidir.

Gibi 3. Sezon 1.Bölüm: Sarışın ve Kotlu

İlkkan, bölüm boyunca “ıkına ıkına” kızın yanına gitti, ancak gerçek bir hamle yapamadı ve kızı bayır gülü Bedo’ya kaptırdı. Yılmaz, İlkkan’ın bu gülünç davranışları karşısında cezbedilse de evindeki çıkarları için tansiyonu pahasına bu durumlara katlanmak zorunda kaldı. Bitkisel hayata yatay geçiş yapan Özge’nin Bekir’den alınan kuru pastaların yendiği sahne son derece komikti. Bu sahnesiyle özlediğimiz kıvama hızlı bir geri dönüş olmuş ve ayrıca her zamanki olmazsa olmazlardan sarı renkli gazlı içecekle de ritüel yerine gelmiştir. Aralarındaki diyaloglar özellikle komikti. Özge’nin kafasından çıkan kamera açısı ikonikti.

Bedo gelmeden önce Bedo’yu öyle anlatmışlardı ki, hiç karaktersiz tiplemeyi hayal ettim ve güldüm. Benzer şekilde, kadının üstünü masa olarak kullanmaları ve kuru pasta yemeleri normalmiş gibi davranmasını komik buldum. bunun yanında Yılmaz’ın yüz ifadeleri, İlkkan’ın millet karşısında politik doğruculuğu ve kamera arkası konuşması güzeldi ama Yılmaz’ın her zaman samimi olması ve bu dürüstlüğünden dolayı sürekli tepki vermesi iyi oldu.

ilkkan’ın elinde düdüklü tencere ile tabuttan çıkmasını beklemesine kahkaha atmadıysanız henüz gibi fanı olamamışsınızdır. biraz daha çaba ile neden olmasın?

gibi 3. sezon 1. bölüm izle

Gibi 3. Sezon 1. Bölüm İkonik Sözler

  • tuncay için sadece seks isteyen kadın mayın tarlasında vals yapmak gibidir.
  • abi sikiyim sizi ya sikiyim sizi
  • hadi tutmayalım cenazen var
  • varoluşçuluk sever misin?
  • bedo’ya nasılsın diye bile soramamak
  • güzel kardeşim tuncay için düşünmek yetmez. tuncay’ı tuncayca, tunca’yla düşüneceksin.
  • gırtlağına soktuğum bölüm başından sonuna kadar ağız şaplattı. aq’un aç köpeği.
  • abi ne demişler, hiç haber yoksa bu iyi haberdir.

Tüm film ve diziler için beni takip etmeyi unutmayın

Filmograf
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
“Ne Yapıyorum Ben” Çıkmazından, Çıkmanın Yolları var!

“Ne Yapıyorum Ben” Çıkmazından, Çıkmanın Yolları var!

Sonraki
Türkiye’de Kış Tatili Önerileri

Türkiye’de Kış Tatili Önerileri

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.