En Çok Okunan Kitaplar Listesi

En Çok Okunan Kitaplar Listesi

En Çok Okunan Kitaplar Listesi

En çok okunan kitaplar listesi;

  1. Bir Ömür Nasıl Yaşanır; İlber Ortaylı bu kitabında bir insanın,çocukluktan itibaren hayatın hemen her alanında ihtiyaç duyacağı çözümleri nasıl bulabileceğini örneklee vererek anlatıyor. 
  2. BİR İDAM Mahkumunun Son Günü; Victor Hugonun içerik olarak bu romandaki amacı çok yalın, çok açık; İdam cezasının hem trajik,hemde saçma yanını göstermektedir.
  3. Şeker Portakalı; Bizzat okuduğum ve okurken çok fazla etkisinde kaldığım bir kitap. Kitabın ana kahramanı olan Zeze’ nin zorlu hayat hikayesini anlatıyor.
  4. Hayvan Çiftliği; Aslında pek ilgimi çeken bir kitap olmadı sadece zaman geçirmek için okuduğum bir kitaptı. Kitapta bir çiftlikte yaşayan hayvanların yaşamlarından memnun olmadıkları için çiftlik sahibine başkaldırıp yönetimi kendi ellerine geçirmelerini anlatır.
  5. İçimizdeki Şeytan; Birbirini tanımadan evlenen ve geri boşanmak zorunda kalan bir aşk romanıdır.
  6. Fahrenheit 451; İtfaiyecilerin yangın söndürmek yerine kitap yakmakla görevlendirdiği totaliter bir düzen üzerine şekilleniyor.
  7. Momo; Momo büyük bir kentin tiyatrp harabelerinde yaşayan küçük bir kızdır. Momonun olağanüstü bir yeteneği vardır. Muhteşem bir dinleyicidir ve bunun için bolca zamanı vardır.
  8. Olağanüstü Bir Gece: Seçkin bir burjuva rahat ve tasasız varoluşunu sürdürürken giderek duyarsızlaşan bir adamın hikayesidir.
  9. Küçük Prens; Ana kahramanımız olan pilotun uçağının bozulmasından dolayı çöle inmek zorunda kalır. Çölde küçük prensle tanışırlar.
  10. Simyacı; İspanyadan kalkıp Mısır Piramitlerinin eteklerine hazinesini aramaya giden Endülüslü Çobanın hikayesini anlatır.
Sosyopat
Ben hayatımda hiçbirşeyi başaramamış kimsenin umrunda olmamış sıradan bir kızım. Ama aynı zamanda içindeki acımasızlığı sevgisizliği gizlemeye çalışan bir sosyopatım
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Sizce Başarı Nedir?
Sonraki
Gönül Yarası

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.