Efsane Aşklar Bugün Yaşansaydı Sonları Nasıl Olurdu?

Hepimizin olmayı hayal ettiği  mükemmel çiftler vardır! Kimisini efsanelerden, kimisini tarihten ve kimisini de masallardan biliriz. Eğer o çiftler  günümüzde yaşasalardı neler olurdu hiç merak ettiniz mi? Ben de sizler için günümüzde yaşasalardı muhtemelen sonlarının değişik olacağı çiftleri derledim. Umarım okurken keyif alırsınız, ben yazarken çok eğlendim.

Efsane Aşklar Bugün Yaşansaydı Sonları Nasıl Olurdu?

Romeo ve Juliet

Romeo, Juliet’in snapte o parti senin bu parti benim gezmesinden rahatsız olur. Juliet de Romeo’nun onun özgür hayatını kısıtladığını kız whatsapp grubuna yansıtır. Kız whatsapp grubunun töreleri gereği Juliet Romeo’dan ayrılır çünkü arkadaşları Romeo’yu istememektedir. Romeo Juliet’in kendisinden ayrılması üzerine eski sevgilisi Roselinede’ye geri döner.

Aslı ile Kerem

Aslı derslerine çalışmadığı için telefonu babasına kaptırır ve Kerem’in mesajlarına cevap veremez. Kerem de şuan ki güvensiz genç kuşak gibi Aslı’nın onu sevmediğini ve engellediğini düşünür. Sonra da aşk acısını unutmak için arkadaşlarıyla şahin tepesinde  sabahlara kadar içer.

Kafka ve Milena

Milena’nın son görülmesine sinirlenen Kafka, durumu en yakın arkadaşlarıyla paylaşır. Kafka’nın yakın arkadaşları ona zaten Milena’nın uzak olduğunu ve evli olduğunu söyler. Bu laflardan etkilenen Kafka Milena’nın Whatsapp durumuna bakar. Milenanin Whatsapp durumunun “evli ve mutlu” olduğunu gören Kafka buna daha fazla dayanamaz ve Milena’yı her yerden  engeller.

Kanuni ve Hürrem

Kanuni’yi başka bir kadınla Instagram’a fotoğraf attığını gören Hürrem çok sinirlenir. Fakat bu durum Kanuni’nin umrunda bile değildir. Instagram’ında kendisini engelleyen Hürrem’in yokluğunu bile fark etmez. Her gün hareminden bir cariyeyle Instagram’a attığı fotoğraflar ile Instagram fenomeni olmuştur.

Efsane Aşklar Bugün Yaşansaydı Sonları Nasıl Olurdu?

Pamuk Prenses ve Prens

Pamuk prenses cadının kendisine verdiği elmayı yedikten sonra bayılınca, Yedi Cüceler Pamuk Prenses’i aldıkları gibi hastaneye götürürler. Bizim prenses kendine geldiğinde kendisini iyileştiren doktora teşekkür eder. Muayene için gel git derken Pamuk Prenses ve doktor evlenir.

Uyuyan Güzel ve Prens

Uyuyan Güzel telefonuyla oynamaktan hiç bir zaman uyuyamaz ve kendisini uyandırmaya gelen bir prens olmaz. Ama Instagram direk mesajlardan “slm cok tatlısın prenses” yazan bir beyefendiyle evlenir ve kocişi için hazırladığı sunumları Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmez.

Efsane Aşklar Bugün Yaşansaydı Sonları Nasıl Olurdu?

Güzel ve Çirkin

Güzel ve Çirkin hiç bir zaman bir araya gelemezler, çünkü Güzel telefonundaki navigasyon sayesinde kaybolmadan yolunu bulur. Tinder sayesinde yakışıklı bir beyle eşleşir ve mutlu birlikteliğine devam eder.

Ferhat ile Şirin

Ferhat Şirin’e olan aşkından dağları delemedi çünkü zaten dağlarımız yol yapılabilsin diye delinmişti. Gezemedi de, çünkü pasaport ve vize prosedürlerine takıldı. Bunun üzerine sokaklara duvarlara anlamlı  yazılar yazmaya başladı ve arkadaşı Kerem ile Şahin Tepesi’nde sabahlara kadar içerek aşkını kalbine gömdü.

Kurbağa Prens

Kurbağa Prens’i malesef öpen bir kız olmadı, çünkü kızlar kurbağa görünce “ııııyyyyyy iğrenççççç” diye bağırıyorlar. Kurbağa Prens bu acıya daha fazla dayanamadı ve bir genç kızın penceresinden atlayarak kızın dudaklarına kondu, kızı öper öpmez yakışıklı bir gence dönüşen kurbağa kızın uyanmasıyla kaçma fırsatı bulamadı ve kızın “imdattttt” diye bağırması ile kızın abileri odaya daldı, kızın abileri tarafından linç edilen Kurbağa Prens’i bu günlerde üst geçitlerde dilenirken görebilirsiniz.

Efsane Aşklar Bugün Yaşansaydı Sonları Nasıl Olurdu?

Kleopatra ve Mark Antony

Kleopatra’yı Instagram’da fark eden Mark, Kleopatra’ya aşık olur. Bir an önce buluşmak ister ve karısı Oktavia’dan durumu gizler. Kendine gizli Instagram hesabı açan Mark, Kleopatra’yı takip eder ve Kleoptara’nın geri takip etmesi üzerine, direk mesajlar kutusundan kendisini çok beğendiğini ve görüşmek istediğini söyler. Kleopatra bundan etkilenir ve buluşurlar. Mark, Kleopatra’nın efektler sayesinde bu kadar güzel olduğunu fark edince hemen oradan uzaklaşır ve  karısı Oktavia için bir demet çicek alarak evinin yolunu tutar.

Leyla ile Mecnun

Efsane Aşklar Bugün Yaşansaydı Sonları Nasıl Olurdu?

Mecnun Leyla’nın Instagram hesabında “Kun fe yekun” yazmasından çok etkilenir ve takip isteği yollar. Ertesi gün aynı okulda olduklarını öğrenince Leyla’ya Merve ile haber gönderir ve numarasını alır. Hemen Whatsapp’tan konuşmaya başlarlar. İki gün sonra Facebook’ta ilişki yapan çiftimiz ilişkilerini gizleyebilmek için akrabalarını faceten engellerler. Daha fazla bu aşka karşı koyamayacaklarına karar verince de, Leyla annesine en yakın arkadaşı Merve’de kalacağını söyleyerek Mecnun ile buluşur. Mecnun ve Leyla o gece kaçarlar. Mecnun okulu bırakır ve iş hayatına atılır.

II.Edep
II.edep
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Bigo Live ile Para Kazanmak: Nasıl Para Kazanılır ve Nasıl Para Çekilir?

Bigo Live ile Para Kazanmak: Nasıl Para Kazanılır ve Nasıl Para Çekilir?

Sonraki
Laptop Harici Ekran Kartı Rehberi: Donanım Yükseltme

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.