Ev Rahatlığında Dil Öğrenme Deneyimi: Akıllı Hoparlör Lily

Ev Rahatlığında Dil Öğrenme Deneyimi: Akıllı Hoparlör Lily

Artık Onunla Dil Öğrenmek İnanılmaz Bir Deneyim: Akıllı Hoparlör Lily

Dil öğrenmenin bütün zorluklarını yok edecek yeni akıllı hoparlör Lily ile herkes ev rahatlığında bire bir iletişimle yani direkt diyaloğa geçerek dil öğrenebilecek! İşte karışınızda size evinizde Çince öğretecek akıllı hoparlör Lily!

Yeni Bir Dil Öğrenmek

Yeni bir dil öğrenmenin zorluğu herkesin hemfikir olacağı bir konudur. Fakat bu küresel dünyada hepimizin yabancı dil bilmesi çok önemli. Hatta o kadar ki sadece İngilizce bilmekte yeterli gelmemektedir. Fakat dil öğrenmek çok zahmetli, çok zaman alan enerji isteyen bir iş. İş diyorum çünkü gerçekten külfetli bir iş gibidir.

Ev Rahatlığında Dil Öğrenme Deneyimi: Akıllı Hoparlör Lily

Devamlı yurtdışında dil programları araştırmak, kurslara paralar harcamak gibi süreçler insanı hem maddi hem de manevi olarak çok yıpratan süreçlerdir.  Ayrıca dil sadece gramerini bilmekle biten bir şey de değildir. Öyle olsa Türkiye’de herkesin anadili gibi İngilizce bilmesi gerekirdi! Eğer yeni bir dil öğrenmek istiyorsak o dille günlük hayatımızda devamlı vakit geçirmemiz ve pratik yaparak öğrenme sürecimizi hızlandırmamız gerekecektir.

Akıllı Hoparlör Lily ile Çince Öğrenin!

Bu dil öğrenme ihtiyacı da gelişen teknolojiyle birlikte yavaş yavaş çözüme ulaştırılmaya çalışılıyor. İşte bu geliştirilen akıllı hoparlör Lily tam olarak burada karşımıza çıkmaktadır. Bu yeni akıllı hoparlör Lily Çince öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmak ve süreci tam anlamıyla kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiştir.

Ev Rahatlığında Dil Öğrenme Deneyimi: Akıllı Hoparlör Lily

Malumunuzdur ki Çince batı dillerine nazaran oldukça zordur ve bambaşka bir yapıya sahiptir. Bu yüzden Çince öğrenmek isteyen bir insanın diğerlerine göre çok daha fazla çaba harcaması ve devamlı olarak pratik yaparak süreci hızlandırması gerekir.  Akıllı hopörler Lily de bu süreci rahatlatmak ve dha keyifli bir hale getirmek için tasarlanmış bir cihaz. Size adeta dil öğrenme serüveninizde yoldaş olmak ve her türlü dil yanlışınızı düzeltmek için tasarlanmıştır.

Dil Öğrenmenin En Etkili Yöntemi: Konuşmak

Bir dili öğrenmenin en mantıklı yollarının başında o dili konuşmak, o dilde kitaplar okumaya çalışmak ve iletişime geçmeye çalışmak olacaktır. Akıllı hoparlör Lily de bu manada indiegogo.com üzerinden fonlanan ve 1,5 milyon dolara yakın fon toplamayı başaran ve dil öğrenmedeki bütün ihtiyaçları karşılamaya yönelik hazırlanan bir ürün.

Çince Öğrenmenin İnanılmaz Yolu

‘’Çince Öğrenmenin İnanılmaz Yolu’’ olarak sunulan Akıllı hoparlör Lily’nin en inanılmaz yanı interaktif olmasıdır. Yani sorduğunuz sorulara anında cevap verebilmektedir, aynı bir öğretmen gibi. Aynı zamanda öğrenme sürecinizde sıkılmamanız için eğitiminizi oyunlaştırarak eğlenceli zaman geçirmenizi de sağlamaktadır.

Ev Rahatlığında Dil Öğrenme Deneyimi: Akıllı Hoparlör Lily

Eğer Çince’ye çevirmek istediğiniz bir cümle varsa Akıllı Hoparlör Lily size bu cümleyi çevirmekte ayrıca sizden cümleyi ondan sonra tekrar etmenizi istemektedir. En güzel yanı da Akıllı Hoparlör Lily’nin aynı zamanda bir uygulaması da var. Eğer yaptığı çeviriyi yazılı olarak görmek isterseniz ve geri dönüp bakmak, tekrar etmek isterseniz uygulamadan kontrol edebilirsiniz.

Seviyenize Uygun Dil Eğitimi

Dil öğrenmede profesyonel olarak insanlara danışılarak üretilen Lily seviye seviye ilerlemenizi sağlayacak eğitim programlarına sahiptir. Ayrıca Lily siz onunla etkileşime geçtiğiniz andan itibaren seviyenizi belirlemeye başlar ve programınızı oluşturur. Bu sayede dil öğrenmenin karmaşası altında ezilmenizi de engellemiş olur. 

Ev Rahatlığında Dil Öğrenme Deneyimi: Akıllı Hoparlör Lily

Dilde en zor durum olan kelime öğrenme süreci ise Akıllı Hoparlör Lily ile daha kolay hale gelmektedir.  Kelime öğrenme sürecini daha eğlenceli ve daha kolay bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Daha verimli bir öğrenme gerçekleştirebilmeniz için Lily; sesli oyunlara, animasyonlara ve sözlü sorulara sahiptir.

Telaffuza ve Aksana Dikkat Eder

Ayrıca bu akıllı mı akıllı hoparlör Lily, dil öğrenmenin en büyük sorunlarından olan telaffuza ve aksana da büyük bir önem vermektedir. Akıllı hoparlör sizin kurduğunuz cümleleri en ince ayrıntısıyla algılar ve telaffunuz ve aksanınız konusunda size uyarılarda bulunur ve gerekli düzeltmeleri yapar. Eğer cümleyi yanlış bir telaffuzla söylerseniz sizin için doğru telaffuzu söyler ve sizin en doğru şekilde telaffuz etmenizi sağlar. Bu sayede hangi kelimeleri ne şekilde yanlış telaffuz edildiğini duyarak daha sağlıklı bir dil öğrenme serüveni gerçekleştirebilirsiniz.

İspanyolca, Fransızca ve Daha Birçok Yabacı Dil Yolda

‘’Çince’yi ne yapalım, başka diller yok mu?’’ diyeceğinizi tahmin ediyorum. Lily’nin üreticileri bunun cevabını da verdiler. 2019 yılı içerisinde, İspanyolca ve Fransızca dilleri ilk olmakla birlikte pek çok farklı dillerin öğrenme programlarını her yeni güncellemeyle birlikte müşterilerine sunmayı da amaçlamaktadır.

Ev Rahatlığında Dil Öğrenme Deneyimi: Akıllı Hoparlör Lily

Harman ve JBL gibi önemli firmalarda çalışmış profesyonel mühendisler tarafından oluşturulan Akıllı Hoparlör Lily, akıllı bir hoparlör olarak da kaliteli ve beklentileri karşılayacak bir ürün olacağının da vaadini vermektedir. İndiegogo.com üzerinden kampanya olarak müşterilere tanıtılan ürün şimdiden çok büyük bir ilgiyle karşılanmaktadır.  Lily’nin erken dönem siparişleri 149 dolar olarak belirleyen şirket piyasa fiyatı olarak 399 dolar olarak belirlemiştir.

Akıllı Hoparlör Lily’nin sitedeki tanıtımı ise şöyledir:

Dünyada İlk Akıllı Konuşarak Çince Öğretebilen Hoparlör Lily ile tanışın!

Doğal yoldan Çince öğrenin. Dil kitapları yok, sözlük yok, flash kartlar yok. Sadece konuşma.

  • %100 ses kontrolü
  • İnteraktif iletişim
  • Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye
  • Anında çeviri
  • Ses oyunlarıyla kelime alıştırmaları
  • Çince ses asistanı
  • Uygulaması ile Çince karakterleri öğrenme
  • Telaffuz düzeltme
  • Çince sınavlara hazırlama
  • Harman ve JBL mühendisliğiyle yüksek kalite

Akıllı Hoparlör Lily için Son Sözler

Eğer siz de dil öğrenmenin ne kadar önemli olduğunun bilincine sahipseniz ama dil öğrenmekte zorlanıyorsanız Akıllı Hoparlör Lily tam da sizin aradığınız ürün olacaktır. Bu yeni ürün ilerleyen zamanlarda daha çok dil eklentisiyle birlikte geleceğin en önemli araçlarından biri haline gelecektir. İnanıyorum ki gelecekte hiçbir işe yaramayan kursların yerini bu interaktif akıllı robot arkadaşlar alacak ve biz de daha kısa sürede, o ülkeye gitmek zorunda kalmadan en iyi şekilde dil öğrenmenin keyfini çıkaracağız.


Bu İçeriği Okuduğunuz için Önerdiğimiz İçerikler:

İlginizi Çekebilecek Faydalı Bağlantılar:

gramafoniğnesi
''Çünkü sadece gramafon iğnesi müziğe gerçek anlamda dokunabilir.'' 23 yıldır okumanın, tefekkür etmenin ve yazmanın peşinde... Toz tutmuş filmleri ve gramafonla tanışmış şarkıları sever.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Bıçak Gibi Kesen Gösteriler: Marina Abramović
Sonraki
Geleceği Gören, ”Halley” Çikolatası’nın İlham Kaynağı Olan Gökbilimci: Edmund Halley
Geleceği Gören, ''Halley'' Çikolatası'nın İlham Kaynağı Olan Gökbilimci: Edmund Halley

Geleceği Gören, ”Halley” Çikolatası’nın İlham Kaynağı Olan Gökbilimci: Edmund Halley

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.