12. Gün Hatırladım…

Evet. Kendimi biraz suçlu hissediyorum fakat LGS ve Türkiye Devletinin çok kötü eğitim sistemi, olan bir çok şey, ortağımla ufak bir tartışma ve benzeri pek çok şey yüzünden her gün blog yazma kuralına uyamadım.

Fakat söz veriyorum ki, bundan sonra her gün yazmaya çalışacağım sonuçta en büyük hobim ve en büyük 2. işim yazarlık. Aradan 3 ay gibi bir süre geçse bile 12. günden devam etmeliyim sonuçta. 

Büyük ihtimalle olan olaylar deyince meraklanmışsınızdır diye birazcık anlatmak isterim. Ben şahsen ders çalışmayı pek sevmem ama derslerim hep iyidir. Derslerimin iyi olduğu düşüncesi ile yaptığım ders ödev değilse çok sıkılırım. 

Dershaneye gidiyorum ve bu neredeyse haftamın 4 gününü benden alıyor fakat bu hafta tatil verdiler. Ayrıca galiba bundan sonra dersleri hafta sonu vermeyi planlıyorlar. Şahsen bu benim için daha iyi çünkü hafta sonu dışarı çıkmak zaten yasak ve hafta içi günleri yasak olmasa dahi dershane de geçirmek zorundayım.

Kesinlikle bunun benim için önemli olduğunun farkındayım fakat zamanımın tamamını ders çalışarak geçirirsem kafayı sıyırabilirim. Ayrıca olan büyük olaylardan biride şu:

Babam yine benle ders çalışmam için aynı konuşmaları yapıyordu. Size her zaman söylediğim gibi bu yazarlık işi gizli ve kimse farkında değil. Fakat ben babama odamda yaptığım şeyleri bilmiyorsun dedim. Çünkü kendisi sürekli ben her şeyi bilirim diyordu. Ve o sırada yazarlık hakkında bir şeyler dedi fakat hiç bir şey olmadı.

Yani hala güvendeyiz. Bu günlük sanırım bu kadar…

Benim Yazarlığım
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
RETRO GİYİM
Sonraki
O Gün Hem Bütün Şansımı Kullandım Hem De Alabileceğim En Kötü Haberi Aldım

O Gün Hem Bütün Şansımı Kullandım Hem De Alabileceğim En Kötü Haberi Aldım

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.