Yeni Bir Gün

Merhaba! Ben Gizem. Hesabımı yeni açtım ve ilk yazımı karantina günlerimde yazıyorum. Yanımda sobam ve elimde kahvemle birlikteyim. 18 yaşından küçük olduğum için Korona ilacı alamıyorum. 2 hafta evde sizinleyim, sonra hop okula. 

Aslında böyle kötü değil ama çok acı veriyor bu korona. Bir sürü şurup ve bir sürü bitki çayı içiyorum. Evden çıkamıyorum. Bakın bir sözüm var: Korona Ülke Ülke Geziyor Ama Bizi Kapıdan Çıkartmıyor.

Aslında söz çok doğru söylüyor. Korona Çini gezdi, Almanya’yı gezdi, İtalya, Rusya, Amerika, ABD, Türkiye, Kıbrıs ve diğerleri. Ama ben daha odadan çıkamıyorum. Eğer sizde koronaysanız veya atlattıysanız #Geçirdim veya #Koronayım yorumlara yazabilirsiniz.

Korona ‘ya diyorum sal bizi kardeşim. Bak ne hala düştük. Dünya batıyor abicim. Bırak yakamızı. Kıyma bizlere. Git artık git . Get get.

Beni mi dinleyecek ama bizi dinler: Bir kişinin nesi 10000000000 kişinin sesi var.

Kurallara uyarak yenelim şu virüsü, gönderelim, görüyoruz kaç kişi ölüyor arasında olmak istiyen varsa yazsın yazsın hadi. Okuyoruz cahil miyiz hayır! Yapman gereken MASKE, MESAFE, TEMİZLİK bunlar ya bide AŞINI ol yeter de artar. Doğal bağışıklık yap oh ne ala. 

Konu nerden nereye gitti 😅. Yazılarımdan bahsetmek istiyorum. Daha önce de bu siteyi kullanmıştım ve çok memnun olmuştum. Takip eder ve beğeni-yorum yaparsanız, sevinir ve bu hastalıkla mücadele etmek için moral kazanırım. 

Ben bu yazımı bitiriyorum. Gelecek yazıda görüşürüz…

okur

Yazar: Gizemlikiz

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Teşekkür ederim Şaziye. Ben atlattım çok şükür geçen günlerde fakat ailem ağır atlatıyor. Onlara yardımcı oluyorum. Daha küçüğüm ama çarşıya gidiyor ilaçlarını alıyorum. Son günlerde baya düştüler. Umarım Allah hastalığı verdiği gibi Şifayı da verir. Arkadaş olmak istersen özel mesaj at 🙂