YAVRUMA MEKTUP

Sevgili oğlum,                                                                                                                        02.06.2021

Anne olmadan anlayamazsın derlerdi de inanmazdım doğruymuş .Seni ilk gördüğüm de bana olan mazlum bakışların etkiledi beni sanki kalbimde bir boşluk varmışta dolmak için bu anı beklemiş gibi garip bir histi bu .

 Hani bir kere kaçtın ya evden  o zaman çok korkmuştum oğlum canımdan can gidiyordu sokak sokak seni aramıştım ama bulamamıştım ya seni  aklımdan o kadar kötü düşünceler geçiyordu ki ya kötü insanların eline düşseydin  ne yapardım o zaman ben  ama eve geldiğinde dünya tatlısı üç  yavru ve annesiyle geldin ya dünyalar benim olmuştu. 

keşke şuanda da tekrar çıkıp gelsen . Bir film izlemiştik seninle köpek öldükten sonra başka bedenlerle tekrar dünyaya geliyordu,  eve  her gelen hayvana dikkatle  bakıyorum  belki sensindir diye ne yazık ki hiç biri senin yeşil  gözlerin kadar güzel bakmıyor bana .Bu mektubu belki sana gönderemiyeceğim ama olsun belki cennette güzel gözlerinle beni izliyorsundur . 

Gelinim ve  torunlarıma gözüm gibi bakıyorum sakın endişelenme onlar için. Oğlun tıpatıp sen oldu gözleri senin ki gibi güzel, tüyleri seninki gibi yumuşacık diğer ikisi biraz geline benzemiş onun gibi çirkinler 🙂 şaka yapıyorum tabi ki de güzel gelinime benzemeyecekler de kime benzeyecekler.

Şunu bil ki  oğlum annen seni hep sevdi hep de sevmeye devam edecek 

                                                                                                                                         Flower -Girl 

okur

Yazar: Flower-Girl

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.