Blog Yarışması Şartları

Blog Yarışması Şartları
 1. Yarışma bittikten sonra her hafta kazananlar bu sayfanın altında duyurulacak ve kazananlar ile kooplog.com üzerinden Direkt Mesaj ile iletişime geçilecektir.
 2. Kampanyaya sadece bireysel kullanıcılar tabidir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
 3. 13 yaşından küçük kişiler kampanyaya katılamaz, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
 4. Kampanya kapsamında yapılan tüm eylemlerinden kullanıcı kendisi sorumludur.
 5. kooplog, içeriği uygun olmadığı tespit edilen, ahlak ve adaba aykırı şekilde içerikleri giren kullanıcıların o güne kadarki kampanya verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 6. Yarışmayı manipüle etmeye çalışan hesaplar hakkında gerekli işlemler uygulanacaktır.
 7. kooplog, verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini kampanya süresinde dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
 8. kooplog, kampanyanın bitiş tarihini dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
 9. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
 10. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, video, fotoğraf yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
 11. Kampanyaya katılan tüm katılımcılar, proje kapsamında paylaştıkları bütün materyallerin ve kampanya sırasında toplanacak her türlü materyalin, kooplog tarafından TV ve dijital mecralar başta olmak üzere her türlü mecrada süresiz olarak yayınlanabileceğini ve kooplog tarafından kullanımını peşinen kabul ederler. Bu hususta hiçbir ücret talep edemezler.
 12. Uygulamaya katılan kazananların iletişim bilgileri kullanımları alınan izinler doğrultusunda sınırlı olup, 3. Partiler tarafından kullanıma açık değildir.
 13. Kampanya için hizmet veren firmaların çalışanları ve 1. Derece yakın akrabaları ile kooplog çalışanları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
 14. Ödül kazanabilmek için katılımcının bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sağlamış olması gerekir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle kooplog sorumlu tutulamaz.
 15. Kampanyaya katılan üyelerden hiçbir ücret talep edilmez.
 16. Kampanya kapsamında verilecek tüm ödüllerin gönderilmesi esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan kooplog sorumlu tutulamaz.
 17. Kampanya kapsamında verilecek tüm ödüllerin, 3. Parti kurumlardan temini esnasında ortaya çıkabilecek sorunlardan kooplog sorumlu tutulamaz. (Örneğin: Amazon)
 18. kooplog katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 19. Yarışmaya katılarak kooplog Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi‘ni kabul etmiş sayılırsınız.
kooplog
kooplog.com; blog içeriklerini takip edebileceğiniz, dilerseniz kendi blog içeriklerinizi oluşturabileceğiniz bir blog platformudur.
Önceki
Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisi

Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisi

Sonraki
PAMUK ŞEKER

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.