Ya tekrar başlama şansın olsaydı?

Ya tekrar başlama şansım olsaydı? 

Yaptığım bütün hatalardan ders alarak yeniden başlamak, tertemiz bir sayfa, kulağa ne kadar da güzel geliyor değil mi? Geçmişten kurtulup geleceğe hazırlanmak gerekiyor. Bunu geç anladım ben! ama çalışıyorum. Bu gün yola çıkıyorum, yaptığım yanlışlardan ders alarak geleceğimi düzenliyorum ve yoluma devam ediyorum. 

Sende yapabilirsin! Unutma her sabah uyanıyor olmak bir fırsat çünkü uyanmayada bilirdin. Uyandığına göre yeniden başlamak için bu bir fırsat senin için… Her uyandığında bunu kendine hatırlat. 

Korkma, zamanın şu an olduğunu hatırla, kalk ve yoluna devam et!

Ben öyle yapıyorum. Bunun ne kadar iyi geldiğine inanamayacaksın. Yaşın farketmez! 

HAdi hayalinde ki yaşamı yaşayabilirsin!

ZENDALA MANIA
Kendimi seviyorum, böyle başladım çünkü bunu geç farkettim... 25 senedir durmadan çalışıyorum, çok şükür hep sevdiğim şirketler de çalıştım. Artık emekliliğine gün sayan bir beyaz yakayım desemde gün değil yıl sayıyorum... genç sayılırım. Hayattan zevk almayı istiyorum, ailemi çok seviyorum. Yazmayı, okumayı ve paylaşmayı seviyorum...2020 de ki hayalim aktif bir yazma blogu açmak ve yazdıklarımı burada toplamaktı. Yeşim Cimcöz’ün Sanalyazı atölyesine bayılıyorum. Yazmak isteyen herkese tavsiye ediyorum...çok seveceğim yazılarım olması dileğiyle...
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
SAKLI CENNET
Sonraki
BOMBOŞ…

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.