Uzak Mesafe İlişkisini Canlı Tutma Yöntemleri

Merhaba Çekirge, bir önceki yazımda da bahsettiğim gibi bu sefer uzak mesafe ilişkisi yaşayanlar için tavsiyeler vereceğim.

Tavsiyelere başlamadan önce sizlerle ufak bir dipnot paylaşmak istiyorum. Ne yaşamış olursanız olun karşınızdaki insana verdiğiniz değeri hissettirin çünkü bu sevgi her şeyin çözümü olabilir. Ara sıra her ilişkideki gibi zor zamanlar geçirebilirsiniz, bu çok normal ama böyle zamanlarda pes etmek, en çaba sarf edilmemiş yöntem olmuştur hep. Bu kadar nasihatten sonra gelelim asıl konumuza. 

Uzak Mesafe İlişkisini Canlı Tutma Yöntemleri

Peki, o kadar uzaktayken neler mi yapabiliriz? 

Yazımın başında da söylediğim gibi değer verdiğinizi sevgilinize hissettirin. Sevgi sözcükleri kullanmayı herkes sevmez ama iletişim halinde olduğunuz zamanlarda bunu hissettirmekten çekinmeyin. Sonuçta karşınızdaki sevgiliniz de olsa aklınızı okuyamaz, bunu unutmayın. 

Bir çift olmanın arkadaş olmaktan en büyük farkı belki de romantizm dediğimiz faktör. En basitinden önemli günleri atlamamaya çalışın. Yollayacağınız bir hediye veya uzun bir mesaj sevgilinizin mutlu olmasını sağlayabilir. E birazda yaratıcılığınızı kullanmak size kalıyor bu noktada. Ben hatırlayamam abi nereden bileyim o kadar gün var diyorsanız. Cevap belli aslında. Telefonunuzun takvimine kaydedebilirsiniz ya da bu tarz günleri hatırlamanızı sağlayacak uygulamaları indirebilirsiniz. Belki biraz klişe ama bu işler böyle yürüyor. 

Sevgilinizi ziyaret etmek için plan yapın. Ona mesafe kavramının önemsizliğini gösterin! Tabi elinizdeki imkanlar kısıtlı olabilir ama yapacağınız bir iki günlük ziyaretler, aylar sonra görüşecek olsanız bile ilişkinizi ayakta tutmak için size güç verecektir. Emin olabilirsiniz ki sizin bu sürprizleriniz ilişkinizin monotonlaşmasına engel olurken, her gün görüşebilen çiftlere nazaran daha özel zamanlar geçirmenizi sağlayacak.

Bir sonraki yazımda sizin için kullanışlı olabilecek uygulamaları paylaşacağım. 

Takipte Kalın! 😉

Önerilen İçerik: İlişkilerinizi Kurtarma ve İnsanları Anlama Rehberi

Rapor Et

okur

Yazar: sudokuyanjapon

Terzi kendi söküğünü dikemiyormuş. Dikmeye çalışsa bile kumaş buna uygun değilmiş.

Umudunu kaybetme!

Blog Yazarı

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Facebook Yorumları