in ,

Uygun Fiyatlı Öğrenci Evi Düzenlemek İçin Alışveriş Yapılabilecek 7 Site

öğrenci evinde eşya yerleştiren kadın

Öğrenci evi döşemek, düşük bütçeniz varsa bir kabusa dönüşebilir. Ancak bazı internet siteleri hem sıfır hem de ikinci el mobilya ve beyaz eşyayı uygun fiyata bulmanızı sağlayabiliyor. Üstelik mağaza mağaza dolaşmanıza da gerek kalmıyor. Üstelik güvenilirlikleri de verdikleri hizmet de oldukça iyi. İşte karşınızda uygun fiyatlı öğrenci evi düzenlemek için alışveriş yapabileceğiniz 7 site.

öğrenci evinde eşya yerleştiren kadın

Uygun Fiyatlı Öğrenci Evi Eşyası Bulabileceğiniz 6 Alışveriş Sitesi

1. Akakçe  

Elektronikten mobilyaya, dekoratif eşyalara kadar pek çok ürünü akakce.com sitesinde bulmak ve karşıalştırmak mümkün. Gerçekten özellikle kitaplık, çalışma masası, gardırop ve masa gibi bir öğrenci evinde olmazsa olmaz eşyaların sıfırı hangi sitede uygun fiyata satılıyor bulabiliyorsunuz.

2. Hepsiburada  

Hepsiburada, piyasanın en eski, en popüler ve en güvenilir alışveriş sitelerinden biri. Mağazaya gidip mobilya ya da beyaz eşyayı sıfırdan aldığınızda daha maliyetli olabiliyor. Bu nedenle mağaza gezmeden önce mutlaka Hepsiburada’dan ürünün fiyatına bakıp mağazalarla kıyaslayın. Bazen piyasada en ucuz sıfır ürün Hepsiburada’da oluyor.

 3. N11 

Bir öğrenci evi döşerken mutlaka Akakçe, Hepsiburada ve N11’e bakmalı. Bu üç site de e-alışverişte en uygun fiyatları sunuyorlar. N11 genelde sıfır beyaz eşya ve elektronik ürünlerde piyasanın en uygun fiyatlı ürünlerini sunuyor. Ayrıca sitede “kupon” denilen indirim avantajları var. Siteye girdikçe topladığınız bu kuponlarla tüm kategorilerde iyi bir indirim elde edebiliyorsunuz. 

4. Gittigidiyor

Gittigidiyor, diğer e-alışveriş sitelerine ek olarak bazı ürünlerde 2’nci el eşya satışı da yapıyor. Gittigidiyor da e-alışverişin önde gelen sitelerinden. 

5. Dekopasaj 

Bu sitenin en önemli özelliği koltuk, masa, dolap, aydınlatma, yatak, ev aksesuarı gibi dekorasyona ve mobilyaya yönelik eşyalarını satmak isteyen kişilerle alıcıları buluşturması. Ürününü satmak isteyen kişi sitede ilan veriyor. İlanda ürünün yaşını, markasını, malzemesini ve sıfır fiyatını bulmak mümkün. Ayrıca bazı mobilya markaları, teşhir ürünlerini de hiç kullanılmamış bir şekilde sitede uygun fiyata satışa çıkarıyor. 

6. Letgo

Letgo da Dekopasaj gibi 2’nci el eşya ilanlarının verildiği bir site. Ayrıca mobilya ürünlerine ek olarak teknolojik ürünler, beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin 2’nci el olanlarını da sitede bulmak mümkün.

kooplogger

Yazar: Pelin Aykın

26 Şubat 1996’da İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. 2 yıl bir gazetede çalıştı. Yazmayı, okumayı, seyahat etmeyi ve farklı renkleri tanımayı sever. En önemli özelliği ise Rock’n Roll aşığı olması.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.