Profil fotoğrafı

T.A.C.çevrimdışı

 • T.A.C.
 • 1

  Yazılar

 • 0

  Takip Edilen

 • 1

  Takipçiler

 • T.A.C. kullanıcısının profil fotoğrafı

  T.A.C. yeni bir blog yazdı

  Sevgi şart mı?

  İnsan ne ile yaşar? Demişti Tolstoy. Bugün Bir kere daha sorgulamak lazım insanların yaşamak için ihtiyaçları neydi? Yemek yemek, su içmek, para harcamak mı? Yada gezmek, fotoğraf çektirmek,  story paylaşmak mı? Bunların hepsini yaptığımızda mutlu oluyormuyuz gerçekten. Hayatımızda eksik...

  Devamını Oku
  Profil fotoğrafı bunu beğendi
  • Merhabalar, Öncelikle belki istediklerini yaparsam beni sever ve söyleyebilir demişsiniz zamanında bu konuda aynı düşünüp aynı hatayı yapmış birisi olarak haklısınız bunu yapmak size karşı olan davranışlarının değişmesini beklemek kendinize haksızlık. Bundan bir an önce kurtulmanızı dilerim ne olursa olsun bu hayatta en çok kendinizi sevin bu sayede başkalarının sizi sevmesine ihtiyaç duymazsınız.
   2.evlilik hiç de mutlu olmak için yapılacak bir eylem değildir. Evlilik eşinizle bir ömür yaşamak ve bunu kutsal bir şekilde bağlamak için yapılan eylemdir. Evlilikte hüzünde vardır, mutlulukta ,umutta vardır, korku da . Şaşalı bir düğün yapıp başkalarını kıskandıracak balayı yapıp veya ev döşeyip mutlu olacağını zanneden kendisine yazık eder. Maalesef mutluluk parayla ancak kısa bir süreliğine satın alınabiliyor.

Kazanılan Kullanıcı Rozetleri

Kullanıcı Puanı 45 / puan
okur

Koleksiyon'a Ekle

Koleksiyon Bulunamadı

Daha önce oluşturduğun koleksiyonlar varsa burada listelenir.