Profil fotoğrafı

raskolnikovvçevrimdışı

 • raskolnik0vv
 • 2

  yazı

 • 1

  takip edilen

 • 5

  takipçi

Kendinin İnfazına Şahit

Burası kocaman bir oda. Tavanında beyazdan turuncuya, yer yer mora çalan bulutlar var. Bulutların arasında yükselmekte olan gümüşi bir beyazlıktaki Ay, tıpkı bir çengel...

Yazıyı oku

Hayatımız En Başından Beri Bize Mi Ait?

Bir fanusun içindeyim, kalın camları olan koca bir fanus. Bu fanusun yine sırf camdan bir kapısı var. Ama ben kapıya yaklaşamıyorum. Ne zaman çıkmak...

Yazıyı oku
Yükleniyor...

Hakkımda

Evcil palyaço🤡

 • Öncelikle çalışmalarımı okuyan ve okuyacak olan herkese çok teşekkür eder ve keyifli okumalar dilerim. Burada biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Yazma merakım beşinci sınıfa başladığımda Türkçe öğretmenimin yazdırdığı kompozisyonlar sayesinde başladı ve daha sonraları kendimi geliştirmek için yazmaya devam ettim. Şimdiyse lise sonda on yedi yaşında bir öğrenciyim ve yazma hevesim günden güne daha çok arttı. Artmaya da devam ediyor. Ama şu sıralar sınava hazırlandığım için buna çok fazla vakit ayıramıyorum ne yazık ki.

Benim sizlerden isteğim okuduğunuz çalışmalarımda fikrinizi belirtmeniz. Böylelikle bana kendimi daha çok geliştirme fırsatını tanırsınız. Ki size minnettar kalırım. İsteğim içi boş şeyler yazıp sadece estetik bir beğeni sunmak değil, isteğim görüşlerimi siz okurlarla paylaşarak fikirlerinizi öğrenmek ve kendimi geliştirmek. bunu dikkate alan herkese çok teşekkürler. Zamanla siz de anlarsınız ki çalışmalarımda genellikle etraf betimlemesi üzerine gidiyorum, içsel anlatım yapmak adına daha çok çalışacağım.

Ayrıca sweek, wattpad ve getpad adlı platformlarda da aynı kullanıcı adıyla kendimce yazdığım daha kısa ve uzun hikâyeler şeklinde çalışmalarım var. Eğer isterseniz onlara da göz atabilirsiniz. Tekrar teşekkürler efendim. İyi okumalar dilerim.
🐡🐡🐡

Kazanılan Kullanıcı Rozetleri

Kullanıcı Puanı 97 / puan
okur
kapat

Koleksiyon'a Ekle

Koleksiyon Bulunamadı

Here you'll find all collections you've created before.