Profil fotoğrafı

Acemiyazarçevrimdışı

 • mrs-trnc
 • 17

  Yazılar

 • 2

  Takip Edilen

 • 7

  Takipçiler

Toplam 8 yorum arasından 8 tane görüntüleniyor
 • Bir kaç gün önce bende diziyi bitirmiş bulunmaktayım. Açıkçası izlerken olayların akışına bağlı olarak sizinde yazınızda bahsettiğiniz gibi kafam karıştı. Fantastik olayları sevmişimdir hep fakat bu dizinin 2.sezonu içimde merak duygusunu uyandırsada sanki 2.sezon olsa izlemezmişim gibi bir histe var içimde fakat dizi için çok emek verilmiş ve netflixteki diğer Türk yapımlarını izlediğimizde en iyilerden biri olduğunu düşünüyorum. Ayrıca ailecek izlenebilecek nadir netflix dizilerinden biri olduğunu düşünüyorum.

 • Keşke sadece yorgunluk olsa bedenim içten içe çürüyor, sanki bir hastalık gibi içten içe kemiriyor bu duygular bedenimi. Yalnızlığa alışmışken bir anda hayatına giren insanın varlığını arıyor her yerde bedenim. Yalnızlığı onsuz olmak olarak gören bedenim için yalnızlik macera olmaktan çok zorunluluk. Yalnız olmamaya alıştıran o insanı arıyor bedenim. Yelkenlisini savuracak bir rüzgar arıyor yalnızlığını doldurmak için. Yangının küllerini rüzgar uçurursa eğer eski kıymıklar can yakmaz artık. Dümeni kırabilecek gücü yok bedenimin. Bekliyor sadece doğru zamanı.

 • Artık olabilme ihtimalini yok ettim aklımda. Sildim her yerden. Kalbimde zamanla unutur. Yeni yelkenler, yeni bir hüzün demek benim için tekrar üzülmek istemiyorum. Çok sevince hep çok sevileceğimi zannediyorum bu yüzden hiç sevmemeye geri dönüyorum. Kalbimi bir süre donduruyorum. İçindeki yangınla yalnız bırakıyorum kalbimi, aklım bu yangının içinde yok çünkü o bitirdi kendince her şeyi. Bir gün güçlü bir rüzgar gelirse eğer yeni yelkenler için zaman gelmiş demek yine savrulur giderim eğer kalp içindeki yangının küllerini savurmaya hazırsa,ufak bir kıvılcım eritir buzu. Zaman gerek fazlasiyla

Toplam 8 yorum arasından 8 tane görüntüleniyor

Kazanılan Kullanıcı Rozetleri

Kullanıcı Puanı 420 / puan
yazar

Koleksiyon'a Ekle

Koleksiyon Bulunamadı

Daha önce oluşturduğun koleksiyonlar varsa burada listelenir.