Profil fotoğrafı

Hakan Karagözçevrimdışı

  • hakan.krgz
  • 1

    Yazılar

  • 1

    Takip Edilen

  • 2

    Takipçiler

Herkese Açık Koleksiyon Yok

Hakan Karagöz hiç Herkese Açık koleksiyon oluşturmadı.

Nasıl çalıştığına göz at

Hakkımda

Hakan Karagöz

17 yaşında, bilim, sanat ve teknolojiye meraklı, sosyapat bir insan

Hakan Karagöz. 2002 yılında Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde doğdu ve Bolvadin’de yaşıyor. On yedi yaşında. Öğrenci, Sosyal Medya ve Sanal İletişim Sorumlusu, Fotoğrafçı, Satış Sorumlusu, Amatör Photoshopper. İki abla ve iki abisi olmak üzere beş kardeşler ve O en küçükleri.
 
 Anasınıfı ve ilkokul eğitimini Fatih Sultan Mehmet İlkögretim Okulu’nda aldı. Ortaokulu ise Ahmet Emet İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit Ramazan Emet İmam Hatip Ortaokulu’nda okudu. Liseye geçtiğinde 9. sınıf 1. dönemini Bolvadin Sağlık Meslek Lisesi’nde başladı. Şu anda ise 9. sınıf 2. döneminde nakil aldırdığı Bolvadin Anadolu Lisesi’nde, 11. sınıf, sayısal bölümünde okuyor.
 
 Bilim, sanat ve teknolojiye oldukça meraklı. Yeni şeyler öğrenmeyi ve yapmayı çok seven; yerinde saymayı, sabit fikirli olmayı hiç sevmeyen birisi.
 
 Eskiden YouTube’da kanal sahibi olarak arkadaşlarıyla birlikte eğlence, deney ve PC oyunları içerikli videolar çekiyordu. Şu anda ise yine YouTube’da arkadaşına ait olan SD Medya kanalına hem sponsor hem de birlikte içerik üretiyorlar. Bu videolar genelde araç, kafe vs. kliplerinden oluşuyor. Fotoğrafçılığa olan merakından dolayı BOL tv – Bolvadin Sevgisi’nde Canlı Yayın Koordinatörlüğü, video ve senaryo çekimlerinde yardımcı oldu. Aynı şekilde ailesinin sahip olduğu Karagöz Oto – Emlak -Oto Kurtarma’da Satış Sorumlusu, Sosyal Medya ve Sanal İletişim Sorumlusu olarak görev yapmakta. Halen fotoğraf çekmeye meraklı, gündemi ve teknolojiyi yakından takip eden birisi. Shiftdelete.net teknoloji şirketinin fanı olan Hakan Karagöz forumda yazarlık yapmıştır. HTML, CSS5, Phyton, C, Arduino UNO, bilgisayar dilleriyle ilgilenmiş ama okulundan ve sisteminden dolayı ilerleyememiştir.
 Hedefi teknoloji, yazılım ve yapay zekalar üzerine kurulu ve bunlar üzerinde çalışmalar yapan bir şirket açmak. Bununla birlikte doğru bilginin kolay erişilmesi içinde medya sayfası oluşturmak. Kısaca girişimci olmak.
INSTAGRAM: @hakan.krgz
FACEBOOK: @hakannkrgz
TWITTER: @hakannkrgz
PINTEREST: hakannkrgz
TUMBLR: hakannkrgz

Kazanılan Kullanıcı Rozetleri

Kullanıcı Puanı 31 / puan
okur

Koleksiyon'a Ekle

Koleksiyon Bulunamadı

Daha önce oluşturduğun koleksiyonlar varsa burada listelenir.