TEKNOLOJİ HÜSRANLIĞI

HAYATLARIN  EKRANA SIĞMASI ÇOK SAÇMA GELİYOR. ESKİDEN YAŞADIĞIMIZ O GÜZELLİKLERİN ANLAMI VARDI, ŞİMDİYSE İYİ  OLAN HER ŞEY KÖTÜYE GİDİYOR GİBİ,  ANLAMLAR DEĞİŞİYOR KENDİNCE, ÖYLE KURALLAR OLUŞTURULUYOR Kİ, ADAPTE OLMAKTAN BAŞKA DERDİN OLMUYORMUŞ GİBİ HİSSEDİYORSUN BU HAYATTA, AMA BİR ŞEKİLDE YAŞIYORSUN İŞTE, BAKMA DERTLENİP HÜZÜNLENİYORSUN.

KENDİNE MOTİVASYON SAĞLAMAK İÇİNDE, HİÇ GAYRET GÖSTERMİYORSUN. SONRA BEN NEDEN MUTSUZUM. TABİ Kİ MUTSUZ OLURSUN. İNSAN KENDİNE YETEMEZSE KİMSEYE YETEMEZ. BİLİYORUM KONU ÇOK FARKLI YERLERE GİTTİ BİR AN,ŞÖYLE FARKLI BİR GİRİŞ YAPAYIM; ESKİDEN OLANLARIN  PEKTE ÖNEMİ YOK GİBİ,  ÇÜNKÜ; GERİ DE KALIRSAN O KADAR,İLERLEYİŞİN ZOR OLUR. DAHA ÇOK ARAMAKTANSA BULMAK GEREKİYOR.  NEYİ BULMAK ? İŞTE ASIL BU SORU ÇOK ÖNEMLİ,  AMA CEVABI BASİT, SEVEBİLECEĞİN DURUMLARIN, OLAYLARIN,ARKASINDAN HEVESLİ ŞEKİLDE SADECE KOŞMAK,VE BUNUN SENDE YARATTIĞI MUTLULUK HAZZINI HİSSEDEBİLMEK, İNAN HER ŞEY BÖYLE OLUNCA DAHA DA İYİ GİDİYOR….

ŞİMDİ KENDİNE SÖZ VER, DE Kİ ; HER ŞEY  GÜZEL OLACAK HAYATIMDA 

 KENDİNE POZİTİF DÜŞÜNCELER AŞILA, SEV KENDİNİ, ÖLÇEKLİ OLMAK SENİ YETERSİZ KILMAZ, KONUYA FARKLI GİRDİM VE ENTERESAN ŞEKİLDE BİTİRDİM.BİLİYORUM AMA BENİ ANLAYABİLECEĞİNİ DE DÜŞÜNÜYORUM. GÜZEL BİR SÖZLE VEDA ETMEK İSTİYORUM OKUYUCU;

NEREYE GİDECEĞİNİ BİLMİYORSAN, HANGİ YOLDAN GİTTİĞİNİN ÖNEMİ YOK.

SAYGILARLA………

Berat Doğan
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
BENİM HAYATIM ACABA BENİM Mİ ?
Sonraki
Uyanış

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.