kooplog Nedir?

kooplog, kişisel blog kültürünü diriltmeyi amaçlayan, blog yazar ve okurlarını bir araya getiren bir blog platformudur. Blog yazmak isteyip, kişisel bir web sitesi oluşturmak için gerekli teknik bilgiye, zamana veya imkâna sahip olmayan yazarlar, kooplog’a üye olarak yazılarını yüz binlerce blog okuruyla paylaşabilirler.

Sistem Nasıl Çalışır?

Yazar tarafından gönderilen blog yazısı, kooplog editörleri tarafından incelemeye alınır. Asgari standartları karşılayan yazıya, yazar göndermemişse, bir kapak görseli atanır. Ardından yazının arama motorlarında ön sayfalarda yer alması için gerekli SEO çalışmaları yapılır ve yazı sitede yayımlanır.

Hangi Konular Hakkında Yazabilirim?

kooplog, ifade özgürlüğünü esas alan bir platformdur. Yazar, tabi olduğu kanunlar ve bu kanunların yaptırımlarına karşı yazılarından kendisi mesul olmak üzere, istediği bir konu hakkında istediği gibi bir yazı yazabilir.

Gönderdiğim Yazılara kooplog Ne Kadar Müdahale Edecek?

kooplog editörleri, yazar tarafından gönderilen yazıya herhangi bir müdahalede bulunmaz.
Ancak site formatı gereği, görselsiz gönderilen yazılara, editör ekibi tarafından yazıyla ilgili bir kapak görseli ataması yapılır.

Daha Önce Yazılmış Bir Konu Hakkında Yazabilir Miyim?

kooplog üyeliği olan tüm yazarların, kendi kişisel sayfalarına yazdığı kabul edildiği için, daha önce sitede üzerine yazı yazılmış bir konu hakkında kendileri de yazabilirler.

Ne Tür Yazılar Kabul Edilmez?

Şiir, otobiyografik kısa yazılar, blog niteliği taşımayan ve özgün olmayan içerikler kabul edilmez.

Yazımı Gönderdim, Hâlâ Yayımlanmadı, Neden?

Muhtemelen sistemdeki yoğunluktan ötürüdür 🙂
Gönderilen yazılar en kısa sürede sitede yayımlanır. Yazınızı göndermenizin üzerinden 3 gün geçtiği halde yazınız yayımlanmadıysa site üzerinden kooplog destek hesabına özel mesaj gönderebilir veya [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Nasıl Yazı Gönderebilirim?

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak konuyla ilgili detaylı rehberimizi inceleyebilirsiniz.
https://www.kooplog.com/nasil-icerik-eklenir/

Yazımı Gönderdim Fakat Onay Bekleyenlerde Göremiyorum, Neden?

Yazınızı profilinizdeki “Onay Bekleyenler” sekmesinde göremiyorsanız yazınız yayın sürecine dahil edilmiş demektir. Yazınız en kısa sürede yayınlanacaktır.

Yazımı Nasıl Daha Fazla Okura Ulaştırabilirim?

Yazınız yayınlandıktan sonra yazı linkinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak okurlarınızı haberdar edebilirsiniz.

kooplog'da blog yaz.