Shifting nedir? Nasıl yapılır, ve methodlar neler?

♡︎Selamlarr♡︎

Bugün size shifting’i anlatmaya çalışıcam.. umarım güzel anlatırımm

Shifting Nedir?

Shifting’i özet bi şekilde anlatıyım;

Shifting: Paralel evrenler arası seyehat ya da boyut değişimi olarak çevirebiliriz. Shifting, farklı method’lar yardımıyla, istediğimiz paralel evrenlere seyahat etmemizi sağlar..

Shifting, meditasyon, inanç, hayal gücü ve 6. Gözümüzü kullanmamızı sağlar..

Shifting Methodları

Size şimdi birkaç method’u anlatıcam:

Raven Methodu

Bu shifting de en çok kullanılan ve en etkili olan methodlardan biridir. Tabi kişiye göre değişir.. Bu methodu uygularken yarı uyur bir şekilde olmanız ve deniz yıldızı şeklinde yatmalısınız.(Ne elleriniz birbirine ne de ayaklarınız birbirine değmicek) Zihninizi tamamen boşaltıp 1’den 100’e kadar sayın. Sayarken de gitmek istediğiniz gerçekliği, odanızı, eşyaları detaylı bir şekilde düşünün.(Gözünüzün önüne ordaymışsınız gibi sahneler getirin..)

Bunları yaparken hareket etmeyin ve sakın gözlerinizi açmayın. Saymayı bitirdikten sonra (gözleriniz kapalı, deniz yıldızı şeklinde) ‘istediğim gerçeklikteyim, istediğim boyuta geldim’ gibi şeyler söyleyin içinizden. Eğer shiftingi başarabilirseniz gözlerinizi açtığınızda istediğiniz gerçeklikte olacaksınız.(script’inize kendi gerçekliğinizde yani gideceğiniz boyutta olmasını istediğiniz fiziksel özelliklerinizi yazıp, shiftingden önce yastığınızın altına koymayı unutmayınn!)

Pillow Methodu

Uygulanması en kolay olan methotlardan biridir. Yapmanız gereken tek şey, yatmadan önce script’inizi yastığınızın altına koymak.. Eğer script’inizi dijital bir ortama yani telefonun notlar kısmına gibi bir yere yazdıysanız, başka bir kağıda;

“istediğim gerçeklikteyim”, “sonunda oraya geldim” vb. Bir şeyler yazıp yastığınızın altına koyarsanız dahs etkili olur.. Artık tek yapmanız gereken; uyumaya çalışmak, uykuya dalarken de istediğiniz gerçekliğin nasıl bir yer olduğunu düşünmek..

Alice in Wonderland Methodu

Alice in Wonderland shifting methodu meditasyon yaptıktan sonra sırt üstü uzanmayı ve arzu ettiğiniz gerçeklikten biri yanınızdan koşarak geçene kadar kendinizi bir ağaca yaslanmış olarak hayal etmeyi içerir; bu noktada “tavşan deliğinden düşene” kadar onu kovalamanız gerekir.

Daha sonra istediğiniz gerçekliğe açılan kapının kilidini açacak bir anahtar bulmanız gerekir.

Heartbeat Methodu

Heartbeat shifting methodu bir kalp atışının sesini (yastığınızın altına yerleştirilen) dinlemeyi içeren bir yöntemdir. Bu sesi dinlemeniz ve istediğiniz gerçeklikten birinin göğsüne uzandığınızı hayal etmeniz istenir.

Ses durduğunda, bu kişinin size gitmek isteyip istemediğinizi sorduğunu, bu noktada sizi bir kapıya yönlendirdiğini ve kapıyı açarak istediğiniz gerçekliğe girmenize izin verdiğini hayal etmeniz gerekir.

Train Methodu

Train shifting methodu, kendinizi istediğiniz gerçekliğe giden bir trende hayal etmeyi içerir.

Pencereden dışarı bakarken, bir yandan istediğiniz gerçeklikten sahneler canlandırmanız, bir yandan da ilerledikçe olumlamaları tekrarlamanız gerekir.

Varış noktanıza ulaştığınızda gözlerinizi açmalısınız ve istediğiniz gerçeklikte olacaksınız.

Staircase Methodu

Staircase Methodu kendinizi yukarı tırmandığınız uzun bir merdivenin dibinde hayal etmeyi içerir.

Tırmanırken, tepeye ulaşana kadar olumlamaları tekrarlamalısınız, bu noktada sizi istediğiniz gerçekliğe götürecek parlak bir ışık olacaktır.

Double Sided Staircase Methodu

Double Sided Staircase Methodu, kendinizi uzun bir merdivenin en altından başlayıp yukarı tırmanırken hayal etmeyi içerir.

En tepeye ulaştığınızda bir ayna göreceksiniz. Kendinizi bu aynada dikkatle gözlemlemeniz gerekir, sonra gitmeye hazır hissettiğinizde arkanıza baktığınızda yeni bir merdivene açılan bir kapı göreceksiniz.

Bu merdiveni takip ettiğinizde sizi istediğiniz gerçeklikte birinin beklediği ve gitmeye hazır olup olmadığınızı sorduğu son bir kapıya götürecektir. Daha sonra sizi istediğiniz gerçekliğe götürecektir.

Elevator Methodu

Elevator Methodu, kendinizi bir asansörde hayal etmenizi ve geçtiğiniz her katta enerji seviyenizin daha da yükseldiğini hayal etmenizi içeren çok popüler bir başka değişim yöntemidir.

Sözde, enerjiniz değişim için gereken seviyeye ulaştığında, asansörün kapıları istediğiniz gerçekliğe açılacaktır.

Eleven Methodu

Eleven Shifting Methodu, gözlerinizin üzerine bandana, göz maskesi gibi bir şey koymayı içerir.

Ardından kendinizi istediğiniz gerçeklikteki benliğinize doğru yürürken görselleştirirken beyaz gürültü dinlemelisiniz(süpürge sesi gibi). Daha sonra ikinizin birleştiğini ve bir olduğunuzu imgelemelisiniz. Uykuya daldıktan sonra, istediğiniz gerçeklikte uyanmalısınız.

Piano Methodu

Piyano Methodu, Amino kullanıcısı cassie! tarafından yaratılmış orijinal bir shifting yöntemidir.

Bu yöntem, kendinizi sonunda bir piyanonun bulunduğu büyük bir salonda hayal etmeyi içerir. Piyanoya doğru yürürken başınızı döndürdüğünüzü ve büyüleyici bir performans sergilediğinizi (tercihen istediğiniz gerçeklikle bağlantılı bir şarkı) ve sonunda kükreyen alkışlar aldığınızı hayal edin.

Daha sonra dinleyicilere eve gitmeniz gerektiğini söyleyeceksiniz, sonra koridorda yürüyeceksiniz ve istediğiniz gerçeklikten biri sizi bekliyor olacak. Eve gitmek isteyip istemediğinizi soracaklar ve bu noktada sizi istediğiniz gerçekliğe götürecek büyük bir kapı açacaklar.

Intent Methodu

Intent Shifting Methodu uyuşukluk halinde başlamayı içerir. Rahatladıktan sonra, istediğiniz gerçekliği (içinde siz varken) görselleştirmeniz ve düşünmeniz gerekir.

Uyumaya yakın olduğunuzda, uykuya dalmadan hemen önce “İstediğim gerçeklikte uyanmayı istiyorum” demelisiniz, bu noktada istediğiniz gerçeklikte uyanmalısınız.

Tea Party Methodu

Tea Party Methodu, Amino kullanıcısı ☾꧁𝙰𝚣𝚊𝚣𝚎𝚕꧂ tarafından oluşturulan bir shifting yöntemidir.

Bu yöntem, uyumadan önce meditasyon yapmayı ve ardından kendinizi istediğiniz gerçeklikteki benliğinizle çay içerken görselleştirmeyi içerir.

Uykuya dalmadan önce, ayağa kalktığınızı ve istediğiniz gerçeklikteki benliğinize eve gitme zamanının geldiğini söylediğinizi imgelemeniz gerekiyor. Onlara sarılıp vedalaşırken, ikinizin birleştiğini ve ardından istediğiniz gerçeklikte uyandığınızı imgelemelisiniz.

Rope Methodu

Rope Shifting Methodu yatağınıza uzanıp rahatlamayı içerir. Daha sonra vücudunuzun etrafında gittikçe güçlenen bir enerji hayal etmeniz istenir.

Daha sonra istediğiniz gerçekliği gözünüzde canlandırmalı ve buna hazır hissettiğinizde bilincinizin bir ip aracılığıyla bedeninizden ayrılıp istediğiniz gerçekliğe gittiğini hayal etmeye başlamalısınız.

İstediğiniz gerçekliğe giden bir portala ulaşana kadar tırmanmalısınız.

Hazır script’ten bahsetmişken ne olduğunu söyliyim.

Script nedir?

Script: gitmek istediğiniz gerçeklikteki fiziksel görünümünüzün nasıl olduğunu yazıcağınız, kağıt (Kağıda yazılanlar sizin gerçekliğinizdeki görünümünüz olucak).

ÖRNEK: (tabi siz istediğinizi yazabilirsiniz ve kağıda yazmanız gerek シ︎)

Scrip’tim

Adım melis, boyum 1.47, kilom 38, saç rengim sarı, vb,vb

Eğer gideceğiniz gerçeklikte hiç hasta olmak istemiyorsanız ya da ölmek istemiyorsanız vb; scriptinize

Hep sağlıklıyım, hep yaşıyacağım falan yazın, çünkü hiç hasta olmicam derseniz ‘hastalık’ olumsuz yani negatif bir kelime.. hiç ölmicem derken *ölmek negatif kelime.. ama bizim evrene pozitif mesaj vermemiz gerekiyor.. Umarım anlatabilmişimdir..

Shifting Nasıl Yapılır?

Shiftingi hangi methoda göre uygulayacaksanız, uygulayacağınız methodta ne yazıyorsa onu yapın..

ŞİMDİLİK BU KADARDI BİR SONRAKİ BLOGUMDA DİĞER METHODLARI ANLATICAM..

EĞER SHİFTİNG YAPTIĞINIZ ZAMAN OLMADIYSA SAKIN VAZGEÇMEYİN

DENEMEYE VE İNANMAYA DEVAM EDİN ♡︎

Insta: ipeknilufer1

bana burdan ulaşabilirsiniz♡︎

🔥 Blog hesabımı takip ederseniz çok sevnrm 🔥

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

146 Yorum

 1. 28.07.2022
  İlk denemem raven metodu ile denedim ama maalesef ilk olduğu için olmadı ama sanki gözlerimi açmasaydım ordaydım vucüdum uyuştu sanki yavaş yavaş gidiyordum biri beni
  kendine çekiyordu ama bir anda gözlerimi açtım olsun ümit kaybetmek iyi değil umarım bir dahaki sefere başarıcam umarım sizlerde başarırsınız…

 2. biraz önce denedim ama başarılı olamadım,ki tamda oluyormuş gibi hissettim. Böyle gözlerim kapalıyken sayıyordum ve sanki bir şey beni yukarı çekiyormuş gibi hissettim ve sağa sola dönüyormuş gibi hissettim olacağından emindim ama gözlerimi açtim.şimdi tekrar deneyeceğim.

 3. Ya şimdi bu shiftingi denedim, peki sonra nasıl uyanıcaz. Yada aynı yerdenmi başlıyıcaz yoksa ömür boyu o paralel evrende mi yaşıyıcaz? İstediğimiz derken her şeymi oluyor. Bunun gerçek dünyayla bir yararı varmı? Uyanınca her şey aynımı oluyo

  • Script tine mesala 111 diyence uynanıcam yazarsan 111 diyince uyanirsin eğer ayni scripti kullanirsan kaldigin yerden devam edersin ömür boyu orada kalamassın bunun gercek dunyaya yarari yok o senin zihninde olan bişi

 4. Öncelikle “shifting” denilen şey bizim bilinç altımızda gerçekleşiyor. BU NE DEMEK OLUYOR? yani normal bir rüya dan farkı yok.Rüyada günlük hayatta karşılaştığınız, bilinç altınıza yarleşen ya da üstünde çok durduğunuz şeyleri görürsün ÖRNEK: Sevdiğin bir arabayı görürsün, üstüne cok konusuyor ve sürekli onu düşünürsün. Gece yattığın zaman o arabayı rüyanda görme olasılığın yüksek. Shifting de ise bunu isteyerek bilinç altına sokuyorsun. Bir kâğıda yazı yazarak aklına sokuyorsun ve isteğin şeyi düşünerek uyur isen rüyanda görmen normal. Özel bir ad takmak onun rüya olduğunu değiştirmiyor.

 5. Shiftingle ilgili bir kaç şey soracağım cevaplarsanız sevinirim;
  1-Shifting de gittiğimiz gerçeklikteki insanlar bizi gerçek hayattada shiftingsiz yanlarına gitsek bizi gerçek hayatta görürmü” mesela:ben kpopa shiftinglendim ve roseyi gördüm ama scriptimde görünüşüm gerçek görünüşümle aynı tipim shiftingle gerçek hayattada aynı o zaman gerçek hayattada o görünümle rosenin yanına gitsem beni tanırmı beni o gerçeklikle ben shifting yaparkn normal insan gibi mi görüyorlar”
  2-Shiftingle kpop idolü olursam shiftingi bıraktığım zamanlar ne olacak beni shifting yapmadığım zamanlar nasıl görücek

  • Yorumlardan okudum baya hani ordasın ya şimdi dönerken ordaki zamanın durmasını söyle tekrar gittiğinde zaman ordan başlasın
   1- de bence gerçek hayatta seni tanımaz o baska paralel evrendeki rosè bu evrendeki rosè değil

 6. karması var mı ben bayağıdır harry potter evrenine gitmek istiyorum daha doğrusu ordan başlamak istiyorum ama olmuyor bi süredir eğer olmayacak bir şeyin üstüne gidersem bana karma olarak geri dönermi cevaplarsan sevinirim

  • İstediğin zaman dönersin bir şifre belirle mesela script’ine şey yaz “geri dönüş şifrem ….. Bunu 3 kere söylediğimde geri döneceğim ve bu şifreyi asla unutmayacağım” yaz unutman imkansız

 7. diyelim ki siz scriptinize orada 3 gün kalıcam dediniz burda 3 gün kalmış olmuyorsunuz scriptinize zamanı ayarlamanız gerekiyor atıyorum ben orda 3 gün kalıcak burda 1 saniye olarak yazabilirsiz fakat eğer orda da 3 gün geçsin burdada 3 gün geçsin derseniz klonunuz devreye girer klonunuzuda scriptinize yazabilirsiz çok ders çalışçak ailem ile iyi vakit geçirecek diye belirtirseniz eğer o sizin dediklerinizi yapar umarım yardımcı olmuşumdur 🙂

  • Denemek istiyorum ama korkuyorum, inancım tam ama ya geri gelemezsem diye ödüm kopuyor. Şimdi siz bir şifre yazın kağıdınıza dediniz ya oldu o an hatirlayamadik hadi onda gectim. ‘..sifrem su bunu hatirlayacagim’ yazdim ama işe yaramdı bunun olabilme ihtimali varmi?

  • onu da kendin script ine yazarak ayarlayabilirsin mesala scriptine *oradaki 1 yıl burada 10 dakika* gibi ama eğer orda 3 gün burda da 3 gün olsun istiyosan orada klonun devreye girer script ine klonunun neler yapmasını istediğini yazacaksın mesela *ben oradayken klonum ders çalışsın ailemle iyi geçinsin benim gibi davransın* vb. şeyler yazmalısın (aksi takdirde seni ölü sanmaları mümkün)

  • Hayır değil. Ama gideceğin gerçeklikteki herşeyi en ufak ayrıntısına kadar bilmen lazım. Mesela sen saçının sarı olmasını istiyorsun ama bi anlık unuttun. O zaman saçın hatalı olarak siyah,kahve vb. olur. Eğer gideceğin gerçeklilke ilgili sürekli hayal vb. kuruyorsan script olmadan başarman daha kolay diyebiliriz.

 8. tam anlamış değilim ama anladığım kadarı ile uykulu iken nerede ve kim olmak istediğinizi hayal ediyorsunuz ve garip hislerin yanında herşey daha gerçekci gelirse başarmışsınız demekdir sanırım ve o dünyadan çıkmanız için sanırım bir şifreniz olmalı benimkide adanan kebap olucak çok heyecanlandım hemen denicem

 9. bide anlamıyorum ya hiçbir şeyi denemeden BİLEMESİN ve hani inanmayanlar varya işte size sesleniyorum madem inanmıyorsun gelip buraya saçma sapan yorum yapma bari başkalarının umudunu yok etme ve bide inanmıyon niye bakıyon hı niye bakıyon sen lanete büyüye inan buna inanma bilim diyorsun ya ona bakılırsa onlarda bilim için yok saçmalık uydurmadanasa ve ele ibaret hadi bunuda açıkla siz druidlere , asa ve elementlere boyutlara ritüellere noetik bilimler biçimenerjisine inanmayın zaten gidin o kadar 7 alan dan anca astrolojik alana inananın çok komiksiniz

 10. aslında biraz az olmuş çünkü gittiğimizde orada kaç gün kalacagımızı ve burda kaç gün geçecegini yazmamız gerekir birde geri dönmek için kağıda mesela geri dönmek istiyorum diyerek dönebiliriz bide saati yazmazsak şifre ile dönücez şifreyi unutmamak için de şifremi asla unutmıyıcam yazmalıyız saati yazıp şifreyi yazmaz sakta o evren o saatin sonunda sizi tekrar göndericektir yanlış mı biliyom?

 11. hadi yaptık ve oldu diyelim oldu geriye dönebileceğinizi mi düşünüyorsunuz?
  hadi döndük diyelim nasıl döneceğiz yani yaptık ve geri dönemiyorsak eğer shifting gerçek değil demektir. haksız mıyım?

 12. Şimidi bizim siftingleneceğimşz evrenler çok büyük diye aklıma şu geldi dr me her siftingi 1. Denemede yapabiliyorum yassam sonra beyaz bir odaya sifinglensem orda harry potter evrenine siftinglensem denesem olurmu

 13. bana saçma geliyor açıkçası. düşününce gerçek olabileceğine ihtimal veremiyorum. bazı sorularım var. onlara cevap bulursam belki inanabilirim gerçek olduğuna. shifting yaptığım evrende yeni bilgiler öğrenebilir miyim? örneğin ben ingilizce bilmiyorum, gitar çalamıyorum. gittiğim yerde bilmediğini öğrenme diye bir şey var mı? eğer varsa gerçek dünyada yaşamanın ne anlamı var? ben shifting yapar orada yaşlanır ve her şeyi öğrenirim ve dünyama döndüğümde belki aradan sadece birkaç saat geçmiş olur. bu da çok mantıksız. eğer öğrenemiyorsak bunun lucid rüyadan farkı ne? sadece merak ediyorum..

 14. Merhaba anlamayanlar için genel spruları cevaplayacağım ilk ya uyanmazsak? uyanmama gibi bir ihtimal yok ne olursa olsun gidiyorsunuz ve geri dönüyorsunuz örneğin scripte orada 2 gün kalacağım yazdınız eğer daha erken dönmek isterseniz geri dönüş şifrenizi söylüyorsunuz şifrenizi unutmak istemiyorsanız scripte şifremi hatırlayacağım yazın aynen bunu yazan arkadaş gibi olumsuz şeyler yazmayın şifremi “unutmayacağım” yerine “hatırlayacağım” daha uygun olur ve illaki gece yapmanıza gerek yok istediğiniz zaman yapabilirsiniz-deneyebilirsiniz her ne zaman isterseniz, günah mı? günah değil bu sadece zihninin içinde geçiyor dinşe alakası yok her ne istediğini yapabilirsin gün içinde olumlamalar yapın olumlama nedir? Olumlama evrene pozitif enerji göndermek örnek:shiftingi başaracağım, yapacağım,oraya gideceğim peki nereye gideceğim? İstediğin heryere örnek:hogwarts(harry potter) evrenine,kendi istediğin-oluşturduğun evrene veya izlediğin ve sevdiğin dizi filimlere gidebilirsin ve denediğinde ellerin ayakların uyuşup, kasılma, terleme, üşüme gibi şeyler yaşıyorsanız bu yaklaştığınızın belirtileridir bu kadar yazdım umarım faydası olur ve şunuda ekleyeyim shiftingin zararı yok yanlış bilgi verdiysem üzgünüm ama isterseniz araştırıpta bulabilirsiniz ben kesin olanları söyledim

 15. ben dün gece ilk kez denediğimde raven metodunu kullandım ve ellerim, ayaklarım uyuşmaya, kalbim yerinden çıkacakmışçasına atmaya başladı bunlar olurken sorun yoktu ama gözlerimde beyaz elki de ilk denbir ışık belirince korktum ve refleks olarak kalktım ): bememde başarıcakken korktuğum için yapamadım ): sonra anneannem horladığı için devam edemedim uyuya kalmışım 😀
  bu gece tekrar denicem umarım başarabilirim

  • Yaa bende istemeden olmuştu yani ne olduğunu bilmiyodum annem çağırıyodu ama ben uyuyordum sonra işte kalkıp gidicem birazdan fln diye düşündüm ve kalktım gittim hatta odamdan çıkıyordum sonra bi gözümü açtım baktım yataktayım naaıl oldu bu diye düşünüyodum hep bu olay 2 yıl önce oldu ve böyle bi şeye rastladım ve bunu istemeden yaptığımı anladım