Shifting nedir? Nasıl yapılır, ve methodlar neler?

♡︎Selamlarr♡︎

Bugün size shifting’i anlatmaya çalışıcam.. umarım güzel anlatırımm

Shifting Nedir?

Shifting’i özet bi şekilde anlatıyım;

Shifting: Paralel evrenler arası seyehat ya da boyut değişimi olarak çevirebiliriz. Shifting, farklı method’lar yardımıyla, istediğimiz paralel evrenlere seyahat etmemizi sağlar..

Shifting, meditasyon, inanç, hayal gücü ve 6. Gözümüzü kullanmamızı sağlar..

Shifting Methodları

Size şimdi birkaç method’u anlatıcam:

Raven Methodu

Bu shifting de en çok kullanılan ve en etkili olan methodlardan biridir. Tabi kişiye göre değişir.. Bu methodu uygularken yarı uyur bir şekilde olmanız ve deniz yıldızı şeklinde yatmalısınız.(Ne elleriniz birbirine ne de ayaklarınız birbirine değmicek) Zihninizi tamamen boşaltıp 1’den 100’e kadar sayın. Sayarken de gitmek istediğiniz gerçekliği, odanızı, eşyaları detaylı bir şekilde düşünün.(Gözünüzün önüne ordaymışsınız gibi sahneler getirin..)

Bunları yaparken hareket etmeyin ve sakın gözlerinizi açmayın. Saymayı bitirdikten sonra (gözleriniz kapalı, deniz yıldızı şeklinde) ‘istediğim gerçeklikteyim, istediğim boyuta geldim’ gibi şeyler söyleyin içinizden. Eğer shiftingi başarabilirseniz gözlerinizi açtığınızda istediğiniz gerçeklikte olacaksınız.(script’inize kendi gerçekliğinizde yani gideceğiniz boyutta olmasını istediğiniz fiziksel özelliklerinizi yazıp, shiftingden önce yastığınızın altına koymayı unutmayınn!)

Pillow Methodu

Uygulanması en kolay olan methotlardan biridir. Yapmanız gereken tek şey, yatmadan önce script’inizi yastığınızın altına koymak.. Eğer script’inizi dijital bir ortama yani telefonun notlar kısmına gibi bir yere yazdıysanız, başka bir kağıda;

“istediğim gerçeklikteyim”, “sonunda oraya geldim” vb. Bir şeyler yazıp yastığınızın altına koyarsanız dahs etkili olur.. Artık tek yapmanız gereken; uyumaya çalışmak, uykuya dalarken de istediğiniz gerçekliğin nasıl bir yer olduğunu düşünmek..

Alice in Wonderland Methodu

Alice in Wonderland shifting methodu meditasyon yaptıktan sonra sırt üstü uzanmayı ve arzu ettiğiniz gerçeklikten biri yanınızdan koşarak geçene kadar kendinizi bir ağaca yaslanmış olarak hayal etmeyi içerir; bu noktada “tavşan deliğinden düşene” kadar onu kovalamanız gerekir.

Daha sonra istediğiniz gerçekliğe açılan kapının kilidini açacak bir anahtar bulmanız gerekir.

Heartbeat Methodu

Heartbeat shifting methodu bir kalp atışının sesini (yastığınızın altına yerleştirilen) dinlemeyi içeren bir yöntemdir. Bu sesi dinlemeniz ve istediğiniz gerçeklikten birinin göğsüne uzandığınızı hayal etmeniz istenir.

Ses durduğunda, bu kişinin size gitmek isteyip istemediğinizi sorduğunu, bu noktada sizi bir kapıya yönlendirdiğini ve kapıyı açarak istediğiniz gerçekliğe girmenize izin verdiğini hayal etmeniz gerekir.

Train Methodu

Train shifting methodu, kendinizi istediğiniz gerçekliğe giden bir trende hayal etmeyi içerir.

Pencereden dışarı bakarken, bir yandan istediğiniz gerçeklikten sahneler canlandırmanız, bir yandan da ilerledikçe olumlamaları tekrarlamanız gerekir.

Varış noktanıza ulaştığınızda gözlerinizi açmalısınız ve istediğiniz gerçeklikte olacaksınız.

Staircase Methodu

Staircase Methodu kendinizi yukarı tırmandığınız uzun bir merdivenin dibinde hayal etmeyi içerir.

Tırmanırken, tepeye ulaşana kadar olumlamaları tekrarlamalısınız, bu noktada sizi istediğiniz gerçekliğe götürecek parlak bir ışık olacaktır.

Double Sided Staircase Methodu

Double Sided Staircase Methodu, kendinizi uzun bir merdivenin en altından başlayıp yukarı tırmanırken hayal etmeyi içerir.

En tepeye ulaştığınızda bir ayna göreceksiniz. Kendinizi bu aynada dikkatle gözlemlemeniz gerekir, sonra gitmeye hazır hissettiğinizde arkanıza baktığınızda yeni bir merdivene açılan bir kapı göreceksiniz.

Bu merdiveni takip ettiğinizde sizi istediğiniz gerçeklikte birinin beklediği ve gitmeye hazır olup olmadığınızı sorduğu son bir kapıya götürecektir. Daha sonra sizi istediğiniz gerçekliğe götürecektir.

Elevator Methodu

Elevator Methodu, kendinizi bir asansörde hayal etmenizi ve geçtiğiniz her katta enerji seviyenizin daha da yükseldiğini hayal etmenizi içeren çok popüler bir başka değişim yöntemidir.

Sözde, enerjiniz değişim için gereken seviyeye ulaştığında, asansörün kapıları istediğiniz gerçekliğe açılacaktır.

Eleven Methodu

Eleven Shifting Methodu, gözlerinizin üzerine bandana, göz maskesi gibi bir şey koymayı içerir.

Ardından kendinizi istediğiniz gerçeklikteki benliğinize doğru yürürken görselleştirirken beyaz gürültü dinlemelisiniz(süpürge sesi gibi). Daha sonra ikinizin birleştiğini ve bir olduğunuzu imgelemelisiniz. Uykuya daldıktan sonra, istediğiniz gerçeklikte uyanmalısınız.

Piano Methodu

Piyano Methodu, Amino kullanıcısı cassie! tarafından yaratılmış orijinal bir shifting yöntemidir.

Bu yöntem, kendinizi sonunda bir piyanonun bulunduğu büyük bir salonda hayal etmeyi içerir. Piyanoya doğru yürürken başınızı döndürdüğünüzü ve büyüleyici bir performans sergilediğinizi (tercihen istediğiniz gerçeklikle bağlantılı bir şarkı) ve sonunda kükreyen alkışlar aldığınızı hayal edin.

Daha sonra dinleyicilere eve gitmeniz gerektiğini söyleyeceksiniz, sonra koridorda yürüyeceksiniz ve istediğiniz gerçeklikten biri sizi bekliyor olacak. Eve gitmek isteyip istemediğinizi soracaklar ve bu noktada sizi istediğiniz gerçekliğe götürecek büyük bir kapı açacaklar.

Intent Methodu

Intent Shifting Methodu uyuşukluk halinde başlamayı içerir. Rahatladıktan sonra, istediğiniz gerçekliği (içinde siz varken) görselleştirmeniz ve düşünmeniz gerekir.

Uyumaya yakın olduğunuzda, uykuya dalmadan hemen önce “İstediğim gerçeklikte uyanmayı istiyorum” demelisiniz, bu noktada istediğiniz gerçeklikte uyanmalısınız.

Tea Party Methodu

Tea Party Methodu, Amino kullanıcısı ☾꧁𝙰𝚣𝚊𝚣𝚎𝚕꧂ tarafından oluşturulan bir shifting yöntemidir.

Bu yöntem, uyumadan önce meditasyon yapmayı ve ardından kendinizi istediğiniz gerçeklikteki benliğinizle çay içerken görselleştirmeyi içerir.

Uykuya dalmadan önce, ayağa kalktığınızı ve istediğiniz gerçeklikteki benliğinize eve gitme zamanının geldiğini söylediğinizi imgelemeniz gerekiyor. Onlara sarılıp vedalaşırken, ikinizin birleştiğini ve ardından istediğiniz gerçeklikte uyandığınızı imgelemelisiniz.

Rope Methodu

Rope Shifting Methodu yatağınıza uzanıp rahatlamayı içerir. Daha sonra vücudunuzun etrafında gittikçe güçlenen bir enerji hayal etmeniz istenir.

Daha sonra istediğiniz gerçekliği gözünüzde canlandırmalı ve buna hazır hissettiğinizde bilincinizin bir ip aracılığıyla bedeninizden ayrılıp istediğiniz gerçekliğe gittiğini hayal etmeye başlamalısınız.

İstediğiniz gerçekliğe giden bir portala ulaşana kadar tırmanmalısınız.

Hazır script’ten bahsetmişken ne olduğunu söyliyim.

Script nedir?

Script: gitmek istediğiniz gerçeklikteki fiziksel görünümünüzün nasıl olduğunu yazıcağınız, kağıt (Kağıda yazılanlar sizin gerçekliğinizdeki görünümünüz olucak).

ÖRNEK: (tabi siz istediğinizi yazabilirsiniz ve kağıda yazmanız gerek シ︎)

Scrip’tim

Adım melis, boyum 1.47, kilom 38, saç rengim sarı, vb,vb

Eğer gideceğiniz gerçeklikte hiç hasta olmak istemiyorsanız ya da ölmek istemiyorsanız vb; scriptinize

Hep sağlıklıyım, hep yaşıyacağım falan yazın, çünkü hiç hasta olmicam derseniz ‘hastalık’ olumsuz yani negatif bir kelime.. hiç ölmicem derken *ölmek negatif kelime.. ama bizim evrene pozitif mesaj vermemiz gerekiyor.. Umarım anlatabilmişimdir..

Shifting Nasıl Yapılır?

Shiftingi hangi methoda göre uygulayacaksanız, uygulayacağınız methodta ne yazıyorsa onu yapın..

ŞİMDİLİK BU KADARDI BİR SONRAKİ BLOGUMDA DİĞER METHODLARI ANLATICAM..

EĞER SHİFTİNG YAPTIĞINIZ ZAMAN OLMADIYSA SAKIN VAZGEÇMEYİN

DENEMEYE VE İNANMAYA DEVAM EDİN ♡︎

Insta: ipeknilufer1

bana burdan ulaşabilirsiniz♡︎

🔥 Blog hesabımı takip ederseniz çok sevnrm 🔥

İpek nilüfer
Subscribe
Bildir
165 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
ŞŞŞT KADINLAR BU DÜNYADA GÜÇLÜ UNUTMA!!
Sonraki
Bu gece….

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.