Shifting nedir? Nasıl yapılır, ve methodlar neler?

♡︎Selamlarr♡︎

Bugün size shifting’i anlatmaya çalışıcam.. umarım güzel anlatırımm

Shifting nedir?

Shifting’i özet bi şekilde anlatiyim;

shifting: Paralel evrenler arası seyehat ya da boyut değişimi olarak çevirebiliriz. Shifting,farklı method’lar yardımıyla,istediğimiz paralel evrenlere seyehat etmemizi sağlar..

Shifting: Meditasyon,inanç,hayal gücü ve 6. Gözümüzü kullanmamızı sağlar..

Methodlar:

Size şimdi bir kaç method’u anlatıcam:

RAVEN METHODU: Bu shifting de en çok kullanılan ve en etkili olan methodlardan biridir.Tabi kişiye göre değişir..Bu methodu uygularken yarı uyur bir şekilde olmanız ve deniz yıldızı şeklinde yatmalısınız.(Ne elleriniz birbirine ne de ayaklarınız birbirine değmicek) Zihninizi tamemen boşaltıp 1’den 100’e kadar sayın.Sayarken de gitmek istediğiniz gerçekliğ,odanızı,eşyaları detaylı bir şekilde düşünün.(Gözünüzün önüne ordaymışsınız gibi sahneler getirin..)Bunları yaparken hareket etmeyin ve sakın gözlerinizi açmayın.Saymayı bitirdikten sonra (gözleriniz kapalı, deniz yıldızı şeklinde) ‘istediğim gerçeklikteyim,istediğim boyuta geldim’ gibi şeyler söyleyin içinizden.Eğer shiftingi başarabilirseniz gözlerinizi açtığınızda istediğiniz gerçeklikte olucaksınız.(script’inize kendi gerçekliğinizde yani gidiceğiniz boyutta olmasını istediğiniz fiziksel özelliklerinizi yazıp, shiftingden önce yastığınızın altına koymayı unutmayınn!) 

Hazır script’ten bahsetmişken ne olduğunu söyliyim,daha sonra methodlara devam ederiz..

Script nedir?

Script: gitmek istediğiniz gerçeklikteki fiziksel görünümünüzün nasıl olduğunu yazıcağınız,kağıt(Kağıda yazılanlar sizin gerçekliğinizdeki görünümünüz olucak)

ÖRNEK:(tabi siz istediğinizi yazabilirsiniz ve kağıda yazmanız gerek シ︎)

scrip’tim

Adım melis,boyum 1.47,kilom 38,saç rengim sarı, vb,vb

Eğer gidiceğiniz gerçeklikte hiç hasta olmak istemiyorsanız ya da ölmek istemiyorsanız vb;scriptinize

Hep sağlıklıyım,hep yaşıyacağım falan yazın,çünkü hiç hasta olmicam derseniz ‘hastalık’olumsuz yani negatif bir kelime..hiç ölmicem derken *ölmek negatif kelime..ama bizim evrene pozitif mesaj vermemiz gerekiyor.. Umarım anlatabilmişimdir..

METHODLAR:

O zaman methodlara devam edelim;

PİLLOW METHODU: Uygulanması en kolay olan methotlardan biridir.Yapmanız gereken tek şey,yatmadan önce script’inizi yastığınızın altına koymak..Eğer script’inizi dijital bir ortama yani telefonun notlar kısmına gibi bir yere yazdıysanız,başka bir kağıda;

“istediğim gerçeklikteyim”,”sonunda oraya geldim” vb. Bir şeyler yazıp yastığınızın altına koyarsanız dahs etkili olur..Artık tek yapmanız gereken; uyumaya çalışmak,uykuya dalarken de istediğiniz gerçekliğin nasıl bir yer olduğunu düşünmek..

SHİFTİNG NASIL YAPILIR?

Shiftingi hangi methoda göre uygulayacaksanız,uygulayacağınız methodta ne yazıyorsa onu yapın..

ŞİMDİLİK BU KADARDI BİR SONRAKİ BLOGUMDA DİĞER METHODLARI ANLATICAM..

EĞER SHİFTİNG YAPTIĞINIZ ZAMAN OLMADIYSA SAKIN VAZGEÇMEYİN

DENEMEYE VE İNANMAYA DEVAM EDİN ♡︎

Insta: ipeknilufer1

bana burdan ulaşabilirsiniz♡︎

🔥 Blog hesabımı takip ederseniz çok sevnrm 🔥

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

20 yorum

Yorum Yazın
 1. Yav saçma sapan şeyler birileri uydurmuş kıçından. Kimisi de yazmış günah mı diye 😀 beynin oyunları işte. Neye inanırsanız o oluyor metod falan hikaye.

 2. yorumu düzgün yazdım 10 kere falan da kontrol ettim ama neden öyle karışmış bilmiyorum, sitenin hatası sanırım

 3. ben dün gece ilk kez denediğimde raven metodunu kullandım ve ellerim, ayaklarım uyuşmaya, kalbim yerinden çıkacakmışçasına atmaya başladı bunlar olurken sorun yoktu ama gözlerimde beyaz elki de ilk denbir ışık belirince korktum ve refleks olarak kalktım ): bememde başarıcakken korktuğum için yapamadım ): sonra anneannem horladığı için devam edemedim uyuya kalmışım 😀
  bu gece tekrar denicem umarım başarabilirim

 4. Peki boy yazmasak olur mu onun yerine yaşımı yazdım ben?🦋 Ben Blackpinkin yayına gidip 5. Üyesi olcam

 5. Eğer scriptimize şöyle yazarsak ÇOK ZAYIF OLUCAM GERÇEK DÜNYAYA DÖNÜNCEDE ZAYIF OLUCAM böyle yazdığımızda gerçek dünyaya dönünce bu özellik kalırmı?

 6. Ben Shiftingle Hogwarts’a gitmek istiyorum ama nedense hiç Hogwarts’ı ve kendimi hiç hayal edemiyorum TnT

 7. Bilemiyorum ben bi kaç kere denedim ama pek sonuç alamadım..Ama böyle şeyler hoşuma gittiği için yazdım,belki biri denerse başarılı olur .d
  Bu arada yorumun için teşekkür ederim♡︎

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.