Shifting methodları nelerdir?

♡︎Selamm♡︎

Bugün sizlere shifting methodlarından bahsedicemm.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum, bir kaç kişi bana shifting hakkında instagram’dan yazdı ve bu beni çok mutlu etti♡︎ Yani gerçekten kimsenin okumayacağını düşünüyordum

Her neyse methodlarımıza geçelimm.. (shifting ve method’dan kısaca bahsettikten sonra :))

Metod: Shifting’i yapmanızı sağlayan totem diyebiliriz.

Shifting: gerçekliği değiştirmektir. Bulunduğunuz yaşamdan sıçrama yaparak bir nevi paralel evren seyahati yapar ve farklı bir insan olarak hayatınızı yaşarsınız. Ama hayatınızın tamamını sıçrama yaptığınız kişi olarak yaşamazsınız. Orada yalnızca belirli bir süreliğine vakit geçirebilirsiniz. Kısaca, boyut değişimi.

METHODLAR:

ASANSÖR METODU: Önce,rahat bir pozisyonda uzanın,sonra gözlerinizi kapatın. 50-60 katlı bir asansörde olduğunuzu ve gitmek istediğiniz gerçekliğin,asansörün en üst katı olduğunu düşünün.Bu asansörden çıkarken kendi bedeninizde olduğunuzu hayal edin.En üst kata kadar olumlama cümleleri kullanıyorsunuz(gitmek istediğim gerçeklikteyim, istediğim yere geldim vb.).Asansör durduğu zaman(istediğiniz gerçekliğin katında duracak.)dışarı çıkın ve scriptinize yazdığınız bedeninize/görünüme dönüştüğünüzü hayal edin.Daha sonra o kattaki yatak odanıza gidin ve metoda başlarken hangi pozisyonda yattıysanız,asansörden çıktıktan sonraki odanızda da o şekilde yatın.Ve uyuyun eğer başarabildiyseniz,uyandığınızda istediğiniz gerçeklikte olucaksınız.

ESTELLE METODU: Bu metod ta sırt üstü uzanmalı ve arkadan yavaş,sakin bir şarkı açmalısınız.Açtığınız şarkı bitene kadar,istediğiniz gerçeklikten biriyle dans ettiğinizi hayal edin.Dansınız bittiği zaman karşınızdaki (dans ettiğiniz kişi)elinizden tutucak ve sizi bir kapıya götürücek.Kapıyı açtığınız zaman içeriden beyaz,parlak ışıkların geldiğini ve gözünüzü kamaştırdığını hayal edin.Sonra olumlama cümleleri kullanın ve uyuyun. 

SUNNİ METODU: (bu uyumadan yapılan bir metod’dur..)Bu metod diğerlerine göre biraz daha zor olabilir çünkü bu metod ta,gitmek istediğiniz gerçeklikteki sesleri,kokuları,görünüşünü,hissiyatını vb. Hissetmeniz/kendinizi orada olduğunuza inandırmanız gerek.Mesela; rahat ediceğiniz bir pozisyonda uzanın veya oturun gözlerinizi kapatın ve istediğiniz gerçeklikte olduğunuzu hayal edin.Daha sonra elinize bir parfüm alıp sıktığınızı düşünün ve o parfümün kokusu size gerçek hayatta gelmeli,ya da bir ormana gitmek istiyorsunuz diyelim,orda bir ağaca dokunun ve gerçek hayatta o ağacı hissedin.Bu kadar,kendinizi tamamen hazır hissetiğinizde veya kendinizi orada olduğunuza inandırdığınızda gözünüzü açın.Eğer başardıysanı orada olucaksınız.

TRAİN METODU: (Bu metod da uyumadan yapılır.)Bir trende olduğunuzu hayal edin. Bu tren sizin gitmek istediğiniz gerçekliğe giden bir tren.Ve sanki gerçek trendeymişsiniz gibi oradaki sesleri,kokuları vb. Hayal edin.Mesela bir kadın geliyor ve size kek/ çay alır mısınız? Gibi soruyor.Bunları düşünün ve orada olduğunuza inanınca tren duracak.(Durduğu zaman olumlama cümleleri kullanın.)Kendinizi tamamen orada olduğunuza inandırınca gözlerinizi açın, eğer başarılı olursanız gitmek istediğiniz gerçeklikte olacaksınız.

ALİCE İN WONDERLEND METODU: Bir ağacın altında uzandığınızı düşünün(orda uzandığınıza kendinizi inandırın).Sonra gitmek istediğiniz gerçeklikten birisinin önünüzden koşup geçtiğini ve sizin onu takip ettiğinizi düşünün.Takip ettiğiniz kişi bir çukura atlıyor ve sizde peşinden atlıyorsunuz,yerde bir anahtar var.Anahtarı alıp karşınızdaki kapıyı açıyorsunuz ve takip ettiğiniz kişi bir anda yanınızda belirip ‘hazır mısın?’ Dediğini hayal edin.Anahtarı alıp kapıyı açıyorsunuz,kapıdan yatak odanıza geçip uyuyorsunuz.Başarılı olabilirseniz uyandığınızda istediğiniz gerçeklikte olucaksınız..

JADE İN METODU:(Bu metodu uyuyarak ta yapabilirsiniz,uyumadan da.)Eğer uyuyarak yapıcaksanız,rahat bir pozisyonda uzanın,gözlerinizi kapatın ve gitmek istediğiniz gerçeklikten(aileniz,arkadaşlarınız ya da herhangi biri)insanların size ‘başardın,buradasın,geldin’gibi bağırıp sizi motive ettiğini falan düşünün.Daha sonra 1’den 100’e kadar sayın ve saymanız bitince kendiniz olumlama cümleleri kurun.Eğer uyuyarak yapıyorsanız uyuyun başarırsanız orada olucaksınız.Uyumadan yapıcaksanız yine her şey aynı şekilde sadece uyumuyorsunuz.(oturabilir veya uzanabilirsiniz.)Bu kadar.

Daha birsürü metod var. Bunlar sadece birkaç tanesi.

Umarım güzel anlatabilmişimdir♡︎

Blog sayfamı takip ederseniz çok sevinirimm

Instagram: ipeknilufer1

Bana bu hesaptan ulaşabilirsiniz.

Sakın inancınızı kaybetmeyin,başarıcaksınız.♡︎

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

18 yorum

Yorum Yazın
  1. çevremdekiler tehlikeli, yerine klon gelicek yani bedenine başka ruh girecek, geri gelemeyebilirsin vb diyorlar. Bilgilendirebilir misin beni acaba?

  2. bende 1 haftadır fln deniyorum azıcık belirtiler var ama asla elim uyuşmuyor yada karıncalanmıyor bütün metodları denedim ama bitürlü olmuyor neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum yardım eder misin ne yapmam gerek?

  3. bi sorum daha olucak peki atıyom pubg shifting te valorant oynayabilirmiyiz ama sonuçta beynimizxin içinde oluyo beynimiz nası valo yu yapıcak yani ?

  4. rawen metodunu denedim 2 gün metod çok kokunç geliyo bana ne bilm her yerim uyuşuyo karıncalanıyo falan ve beynimde bişey oluyo yani bende korkup gözümü açıyom ve gg oluyo

  5. arkadaşlar shifting hemen olan birşey değil, kişiden kişiye değişiyor mesela birisi 2 ayda yapar birisi 1 ayda yani umudunuzu kaybetmeyin tam gaz devam edin siz denedikçe olacaktır.

  6. Bir sürü metod denedim yapamıyorum dedim en sonunda pes ettim yanlıslıkla yaptım sonra korkup uyandım gene deniyorum gene olmuyor deliricem yardım edin 😱😭😱

  7. Evet daha önce yaptımm.
    Ve yani o kadar güzel bir his ki,mesela bu dünyada(gerçek hayatta)nasıl yaşıyorsan,kokuları nasıl alıyorsan vb. Kendi gerçekliğinde de aynı şekilde.Rüya gibi değil ama uyandığın zaman sana bir rüya gibi gelebilir. Açıklayabilmişimdir umarımm♡︎

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.