Shifting methodları nelerdir?

♡︎Selamm♡︎

Bugün sizlere shifting methodlarından bahsedicemm.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum, bir kaç kişi bana shifting hakkında instagram’dan yazdı ve bu beni çok mutlu etti♡︎ Yani gerçekten kimsenin okumayacağını düşünüyordum

Her neyse methodlarımıza geçelimm.. (shifting ve method’dan kısaca bahsettikten sonra :))

Metod: Shifting’i yapmanızı sağlayan totem diyebiliriz.

Shifting: gerçekliği değiştirmektir. Bulunduğunuz yaşamdan sıçrama yaparak bir nevi paralel evren seyahati yapar ve farklı bir insan olarak hayatınızı yaşarsınız. Ama hayatınızın tamamını sıçrama yaptığınız kişi olarak yaşamazsınız. Orada yalnızca belirli bir süreliğine vakit geçirebilirsiniz. Kısaca, boyut değişimi.

METHODLAR:

ASANSÖR METODU: Önce,rahat bir pozisyonda uzanın,sonra gözlerinizi kapatın. 50-60 katlı bir asansörde olduğunuzu ve gitmek istediğiniz gerçekliğin,asansörün en üst katı olduğunu düşünün.Bu asansörden çıkarken kendi bedeninizde olduğunuzu hayal edin.En üst kata kadar olumlama cümleleri kullanıyorsunuz(gitmek istediğim gerçeklikteyim, istediğim yere geldim vb.).Asansör durduğu zaman(istediğiniz gerçekliğin katında duracak.)dışarı çıkın ve scriptinize yazdığınız bedeninize/görünüme dönüştüğünüzü hayal edin.Daha sonra o kattaki yatak odanıza gidin ve metoda başlarken hangi pozisyonda yattıysanız,asansörden çıktıktan sonraki odanızda da o şekilde yatın.Ve uyuyun eğer başarabildiyseniz,uyandığınızda istediğiniz gerçeklikte olucaksınız.

ESTELLE METODU: Bu metod ta sırt üstü uzanmalı ve arkadan yavaş,sakin bir şarkı açmalısınız.Açtığınız şarkı bitene kadar,istediğiniz gerçeklikten biriyle dans ettiğinizi hayal edin.Dansınız bittiği zaman karşınızdaki (dans ettiğiniz kişi)elinizden tutucak ve sizi bir kapıya götürücek.Kapıyı açtığınız zaman içeriden beyaz,parlak ışıkların geldiğini ve gözünüzü kamaştırdığını hayal edin.Sonra olumlama cümleleri kullanın ve uyuyun.

SUNNİ METODU: (bu uyumadan yapılan bir metod’dur..)Bu metod diğerlerine göre biraz daha zor olabilir çünkü bu metod ta,gitmek istediğiniz gerçeklikteki sesleri,kokuları,görünüşünü,hissiyatını vb. Hissetmeniz/kendinizi orada olduğunuza inandırmanız gerek.Mesela; rahat ediceğiniz bir pozisyonda uzanın veya oturun gözlerinizi kapatın ve istediğiniz gerçeklikte olduğunuzu hayal edin.Daha sonra elinize bir parfüm alıp sıktığınızı düşünün ve o parfümün kokusu size gerçek hayatta gelmeli,ya da bir ormana gitmek istiyorsunuz diyelim,orda bir ağaca dokunun ve gerçek hayatta o ağacı hissedin.Bu kadar,kendinizi tamamen hazır hissetiğinizde veya kendinizi orada olduğunuza inandırdığınızda gözünüzü açın.Eğer başardıysanı orada olucaksınız.

TRAİN METODU: (Bu metod da uyumadan yapılır.)Bir trende olduğunuzu hayal edin. Bu tren sizin gitmek istediğiniz gerçekliğe giden bir tren. Ve sanki gerçek trendeymişsiniz gibi oradaki sesleri, kokuları vb. Hayal edin. Mesela bir kadın geliyor ve size kek/ çay alır mısınız? Gibi soruyor.Bunları düşünün ve orada olduğunuza inanınca tren duracak.(Durduğu zaman olumlama cümleleri kullanın.)Kendinizi tamamen orada olduğunuza inandırınca gözlerinizi açın, eğer başarılı olursanız gitmek istediğiniz gerçeklikte olacaksınız.

ALİCE İN WONDERLEND METODU: Bir ağacın altında uzandığınızı düşünün(orda uzandığınıza kendinizi inandırın).Sonra gitmek istediğiniz gerçeklikten birisinin önünüzden koşup geçtiğini ve sizin onu takip ettiğinizi düşünün. Takip ettiğiniz kişi bir çukura atlıyor ve sizde peşinden atlıyorsunuz, yerde bir anahtar var. Anahtarı alıp karşınızdaki kapıyı açıyorsunuz ve takip ettiğiniz kişi bir anda yanınızda belirip ‘hazır mısın?’ Dediğini hayal edin. Anahtarı alıp kapıyı açıyorsunuz, kapıdan yatak odanıza geçip uyuyorsunuz. Başarılı olabilirseniz uyandığınızda istediğiniz gerçeklikte olucaksınız..

JADE İN METODU:(Bu metodu uyuyarak ta yapabilirsiniz, uyumadan da.)Eğer uyuyarak yapıcaksanız, rahat bir pozisyonda uzanın, gözlerinizi kapatın ve gitmek istediğiniz gerçeklikten(aileniz, arkadaşlarınız ya da herhangi biri)insanların size ‘başardın, buradasın, geldin’gibi bağırıp sizi motive ettiğini falan düşünün. Daha sonra 1’den 100’e kadar sayın ve saymanız bitince kendiniz olumlama cümleleri kurun. Eğer uyuyarak yapıyorsanız uyuyun başarırsanız orada olucaksınız. Uyumadan yapıcaksanız yine her şey aynı şekilde sadece uyumuyorsunuz.(oturabilir veya uzanabilirsiniz.)Bu kadar.

Daha bir sürü metod var. Bunlar sadece birkaç tanesi.

Umarım güzel anlatabilmişimdir♡︎

Blog sayfamı takip ederseniz çok sevinirimm

Instagram: ipeknilufer1

Bana bu hesaptan ulaşabilirsiniz.

Sakın inancınızı kaybetmeyin, başarıcaksınız.♡︎

İpek nilüfer
83 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Yunus Emre, Anadolunun Gönül Çocuğu

Yunus Emre, Anadolunun Gönül Çocuğu

Sonraki
Shifting'e başlamadan önce ne yapmalıyım? Ve başarabileceğime dair belirt

Shifting'e başlamadan önce ne yapmalıyım? Ve başarabileceğime dair belirt

İlginizi Çekebilir

kooplog'da yeni misin?
  • Kişisel akışını oluştur
  • Favori yazarlarını takip et
  • Yazılarını binlerce okura ulaştır
  • Yarışmalara katıl, ödüller kazan
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kaydol!
kooplog'da yeni misin?
  • Kişisel akışını oluştur
  • Favori yazarlarını takip et
  • Yazılarını binlerce okura ulaştır
  • Yarışmalara katıl, ödüller kazan
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kaydol!
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.