in

Sevgilisini Öldürdükten Sonra Soğuk Kanlılıkla Tweet Attı

Kız arkadaşı Zeynep Şenpınar’ı öldüren baksör Selim Ahmet Kemaloğlu’nun cinayeti ardından sosyal medyada attığı tweet ortaya çıktı. Öte yandan Zeynep Şenpınar’ın arkadaşıyla yaptığı Whatsapp konuşması paylaşıldı.

Menteşe ilçesine bağlı Kötekli Mahallesi’nde birlikte yaşadığı sosyal bilgiler öğretmeni Zeynep Şenpınar’ı (25) dün sabah kahvaltı yaparken çıkan tartışmada ekmek bıçağı ile göğsünden bıçaklayarak öldüren ardından kendisine de zarar vererek hastaneye kaldırılan milli  boksör Selim Ahmet Kemaloğlu’nun (27) cinayeti kendisinden ayrılmak isteyen Şenpınar’ı ikna edemediği için ve kıskançlık nedeni ile öldürdüğü ortaya çıktı.

Ahmet Kemaloğlu, kız arkadaşı Zeynep’i bıçakla öldürdükten sonra şahsi Twitter hesabından “İki cana kıydınız, gözünüz aydın” diye bir tweet attı. Diğer yandan erkek arkadaşı tarafından bıçaklanarak öldürülen Zeynep Şenpınar, Whatsapp üzerinden bir arkadaşına “Ahmet’le net bir şekilde bitti. 1 aydır hiçbir şekilde birbirimizle alakamız yok. Ben sadece aşırı alışkanlığın verdiği üzüntüyü yaşıyorum. Şarttı belki de” mesajı attığı ortaya çıktı. Kemaloğlu’nun kendisinden ayrılmak isteyen Şenpınar’a bir süredir fiziksel şiddet uyguladığı iddia edildi. 

Ahmet Kemaloğlu’nun Muğla Devlet Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından ifadesinin alınacağı öğrenildi. Olayla ilgili Şenpınar’ın 4  arkadaşının da ifadesine başvuruldu ve cenazesi memleketi Kahramanmaraş’a gönderilecek. 

Kaynak: Haberler.com              

              Sözcü.com

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

2 yorum

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.