Selamlar

 • Herkese selam, ben buralarda yeniyim ve bu buradaki başlangıç yazım. Umarım sizin yazdıklarınızı okuya okuya daha büyük bir topluluk yapabilirim bu alanda hem size bilgi vermek hem sizin eğlenmenizi sağlamak hemde sizinle anlaşmak istiyorum. Aslında benim bloger olmak isteğim yoktu. Ama yavaş yavaş biryerlerden göre göre bend eolsam güzel olmaz mı dedim. Ve artık buradayım. Hayatımdan bahsedeceğim biraz. Öncelikle güzel bir hayatım var. Ve mutluyum. Sizlerin nasıl olduğunuzu sormak istiyorum. Tamam biraz utangacım hatta yazılarda bile. Ama ama… İşte aması yok. Biliyorum çuvalladım… Tamam neyse. Yarın tekrar yazacağım by byy iyi günler dilerim. Diyeceğim diyemiyprum en fazla 1250 mi ne karakter olması lazımmış bunun nerelerde gözükeceğini bilmiyorum.. Sizinde yardımlarınızla inşallah bu konuda daha iyi olacağım.
 • İkinci konu olarak youtunerlığım konusunda bahsedeceğim daha yeni değil ama 18 aboneli sizlerle tanışmak güzel olacak bunun nerelerde çıkacağını bilmiyorum sizleri seviyorum by byy. Hala diyemiyorum üzgünüm tekrar çuvalladım 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Ne yazacağımı şaşırdım şuan… 💔 Kötü bir yazarımm….. Neyse neyse neyse nasılız heheh heheheh heheheheeh eeeee…… Ne yazabiliriiim… Umm heh… Hala düşünüyorum…. Belkide byy demenin sırasıdır by byy sizleri gerçekten sevdim aynı instagram, youtube, tiktok takipçilerimi sevdiğim gibi.. By byy

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

 1. Ben bu yazıyı yazan kişi 1 aydır veya 2 aydır yazamadım çnk 1 gün sonra yazdığım 3000 den fazla harflik yazıyı direkt tek tuşla sildim sonra 2 gün bidaha da yazmadım ve şimdi tam yazayım derken giriş yaptıktan sonra beni böyle atıyor ve yazamıyorum hiçbirşey ne yapsam bilmiyorum anlayamadım gitti hesabıma giriş yapamıyorum bu yazıyı yazan kişi olduğuma yemin ederim vallaha billaha o kişiyim yardım edin nolur.

 2. Bana yazan olmadı en azından iyisin ve muhtemelen sosyal birisin.
  Ancak:
  1. En fazla değil en az 1250 karakter gerekiyor. Bunu da blog yazını yazdığın sayfanın en altında görebilirsin. Sağda.
  2. Yazım yanlışlarına dikkat etmeni tavsiye ediyorum (yaşını bilmiyorum tabii).
  3. Boş yapmışsın ama iyi bir başlangıç ki 3. yorumu alıyorsun. 😂