Şeftalili Meyve Suyu

Merhaba değerli okuyucular;

İnanın şu an ne yazacağım konusunda en ufak bir fikrim yok. Buraya geldim bir hesap oluşturdum ve blog yaz dedim. İlk başlarda kitaplar ve kediler hakkında bir blog yazmak istiyordum ama bununla sınırlı kalmak istemedim.

Tam olarak hangi ilgi alanımla yazacağımı da bilmiyorum. Çünkü o kadar çok ilgi alanım var ki! Hikaye ve denemeler yazmayı seviyorum her şeyden önce. Kitap okumayı, programlama ile ilgilenmeyi, resim çizmeyi, yemek yapmayı, dans etmeyi, yeni bilgiler öğrenmeyi, yeni diller öğrenmeyi, girişimcilik ve yatırım ile ilgili yazılar okumayı, dersler için motivasyon verici şeyleri, dilimizde tam bir karşılığı olmayan kelimeler öğrenmeyi  ve kedileri çok seviyorum. Çocukça bulabilirsiniz ama özel olarak da Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi ve EXO fanıyım.

Yani bu konulardan herhangi bir i hakkında yazabilirdim ama daha sonra tek bir tanesine bağlı kalmak istemedim. Bu konulardan herhangi biri hakkında oturup saatlerce, yüzlerce kelime yazabilirim. Ama dediğim gibi tek bir konuya bağlı kalmak istemedim.

Bu ilk yazıyı bu siteye merhaba yazısı olarak yazmak istedim. Birden girdim ve şimdi yazıyorum. Yani henüz sitenin nasıl kullanıldığını bile bilmiyorum. Belki bu kadar kararsız birinin yazılarını okumak istemezsiniz ama zaman ilerledikçe yazılarımın bir netlik kazanacağına inanıyorum. Lütfen beni destekleyin ve burada hep beraber eğlenelim.

                                                        Şeftalili Meyve Suyu’ndan Sevgiler

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.