Şeftalili Meyve Suyu Bir Şeyler Deniyor.

       Selam değerli okurlar. Aslında bugün bilinçaltı hakkında bir yazı yayınlamak istiyordum. Ama hiç içimden gelmedi. Aslında bugünlerde biraz hayatımı düzenlemeye çalışıyorum.

       Hani bir sürü sorumluluğun üst üste geldiği dönemlerimiz olur ya. İşte o dönemlerdeyim.

       Aslında bayağıdır böyle. Karantina beni hiç güzel etkilemedi. Aslında çoğumuzun canını sıkıyordur büyük ihtimalle.

       Normalde dışarı çıkmayı seven biri değilim ama tamamen eve kapanmak gerçekten korkunç. En azından okula gidiyordum önceden.

       Uzaktan eğitim gerçekten verimsiz geçiyor ve bir çok konuda gerideyim. Canlı derslerde soru çözen arkadaşlarım bayağı moralimi bozuyor açıkçası. Bir şekilde ders çalışmak için kendimi zorlasam da belirli bir düzen içerisinde ilerlemeyince pek verimli olmuyor.

       Kendimi rahatlatmak için film izleyeyim diyorum ama onu da yapamıyorum. İçimdeki ses bana vicdan azabı çektiriyor.

       Bu virüs bize gerçekten bazı basit şeylerin değerini gösterdi. Sadece güzel bir nefes almanın bile bize lütfedilmiş bir nimet olduğunu fark edebildik bu sayede. Belki de bundan sonra daha çok şükrederiz elimizdekilerine.

       Bu zamanlar da geçecek tabii. Güzel mutlu günler yine gelecek. Sonra o günler de gidip kötü günler geri gelecek. Bu bir döngü zaten hayatımızı böyle yaşıyoruz.

       Gene de bu günler biraz daha sürecek gibi görünüyor. Ama yapabileceğimiz bir şey yok. Bekleyeceğiz ve sabredeceğiz işte. Elimizden gelen tek şey şu günleri olabildiğince verimli geçirmek.

       Şeftalili Meyve Suyu’nun bir şeyler denemesi bitti.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.