in

Sağlık Bakanlığı, aynı şirketten 17 milyon TL’ye bir ambulans uçak daha kiraladı

Geçtiğimiz aylarda da Sağlık Bakanlığı’nın 2018 yılında da Katar ortaklı Red Star Havacılık Hizmetleri Anonim Şirketi’nden dört yıllığına iki ambulans uçak kiraladığı ve bakanlık kesesinden de 126 milyon TL ödediğinin ortaya çıkması tartışmalara neden olmuştu.buna rağman Katar ortaklı Red Star Havacılık Şirketi’nden günlük iki saat uçuş garantisiyle ambulans uçak kiraladığı ortaya çıkan Sağlık Bakanlığı, aynı şirketten 17 milyon TL’ye bir ambulans uçak daha kiraladı.

İnsanlar merak ettiği şey Katar ortaklı şirketten uçuş garantisi vererek milyonlarca liralık ambulans uçak kiraladığı ortaya çıkan Sağlık Bakanlığı’nın aynı şirketten bir ambulans uçak daha kiralandığı budur.

Bu arada para kazandırdığımız ülke yine KATAR oldu Türkiye’deki tek ambulans uçak firması katarlıların ve bildiğimiz kadarıyla Türkiye’nin kendine ait ambulans uçağı yok! Merak ettiğimiz bu katar sevdası nereden geliyor.Ayrıca,Katar katar heyşeye bolluk katar uçak katar, ceplerine banka hesaplarına mangır katar, ah daha neler Katar.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.