RUHUNU KAYBETMİŞ OLAN KADINLARA..

Bu yazımı yazarken ruhum var mı yok mu kestiremiyorum sevgili dostlar. Kadınlar ah kadınlar değeri asla bilinmeyen eskiden beri ikinci sınıf insan muamelesi gören tek görevi yemek yapmak,çocuk yapmak gibi lanse edilen güzel kalpli güzel yürekli gençliği, kadınlığı, ömrü emekleri sönmüş yitirilip bitmiş olan kadınlara yazıyorum unutmayın ki siz bu toplumda ki zihniyetten alışılagelmiş saçma sapan fikirlerden daha özgür daha güçlü daha kendinizsiniz..

Hayat ilginç mecaracı olduğu kadarda zor, meşakkatli ve yorucudur. Özellikle kadınsanız bir hayli zordur. Çünkü toplumun sizden beklentileri vardır.Evlen, çocuk doğur, kocana bak, çocuğuna bak.Elbette bunlar yapabilirsiniz. Şöyle ki siz isterseniz. Hayat sizin hayatınız güzel kadınlarımız.Benim anlatmak istediğim birileri için kendi hayatınızı unutmayın. Evli olabilirsiniz, bekar olabilirsiniz,anne olabilirsiniz bunlar doğanın kanunu sevgili hanımlar yeter ki kendinizi unutmayın.Siz bir bireysiniz, sizin bir hayatınız var. Kendinize lütfen zaman ayırın.

 Neleri seviyorsunuz? 

En çok neyi yapmak hoşunuza gider?

İçinizde öyle bir güç var ki, siz ki bütün gün işte çalışıp, eve gelip yemek yapıp , çocukla ve kocanızla ilgilenen, yeri geldiğinde duygusal ve fiziksel acıya bir erkekten daha güçlü bir şekilde dayanan yüreği güzel güçlü ve cesursunuz.

Evet kendinizi inanın biz o kadar özel ve yegane varlıklarız ki selam olsun ruhunu kaybetmiş olan bütün kadınlara unutmayın ki o ruhu kazanmak kolay değil hele ki kaybetmek hiç kolay değil sizleri seviyorum hoşça kalın.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum