Ruhsal Huzursuzluk

Size de oluyor mu ben nerdeyim ve ne yapıyorum hissi ? Metroya yetişmek için koşuşturan insanları görünce, metrobüste oturmak için birbirini ezenleri görünce, bütün emeklerinizi, hayallerinizi ümitlerinizi hiç tanımadığınız ya da çok iyi tanıdığınız bir insanın onları bir hiç ettiğini görünce,  bir gün öncesinde güldüğün insanı ertesi gün kaybettiğini görünce  siz de soruyor musunuz ben nasıl bir dünyanın içindeyim diye ? Ruhsal huzursuzluğun içine gömülmüşüz artık ve gömütün kapağını açmak için çabalamak ellerinizi gökyüzüne kaldırıp bir yıldızı tutmanız kadar imkansız.

Ha ha ha. Kendime gülüyorum şuan, bu kadar da ümitsiz olunmaz ki ya hu ! -Hayır olunur. Dünya üzerinde acının nefretin, hırsın, uktesizliğin olmadığı tek bir metrekare bile yok.

Bak yine güldürdüm kendimi. Tek bir metrekare olmadığını bildiğim halde en çok ben kaldırıyorum ellerimi gökyüzüne, çekin ellerinizi ! En çok ben tutmak istiyorum o yıldızları. Merhametli olmayı ve sevmeyi bilirseniz size de vereceğim o yıldızlardan. Her şeye rağmen gömütümün kapağını açmak için çabalamaktan vazgeçmeyeceğim.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Bir Kadın Hikayesi: Bir Başkadır
Bir Kadın Hikayesi: Bir Başkadır

Bir Kadın Hikayesi: Bir Başkadır

Sonraki
Öğretmenler Günümüz Kutlu Olsun !

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.