in , ,

Rotasını Kaybetmiş Duygularım

En önem verdiğim şey hayatımdaki insanin yanında olmasam bile beni de hesaba katarak davranması. Duruşu, davranışı bile beni hesaba katarak olmalı. Asil bağlılık budur. Yanında değilken de varlığına saygı göstermek ve bunu yaparsam Nasıl hisseder demek. Giriş olmadı gibi devrik oldu be. Yazar değilim ya, içimden geçenleri yazıyorum her zamanki gibi.

Seni dünyaya bağlayan insani bulduğunda, farklı biri oluyorsunuz ister istemez. Kendinizden bir iki üc derken ödün verdikçe kendinizi doğru şekilde yansıtmıyor ilişkinin başında sonra o olaylar serüven devam ediyor işler çığırından çıkıyor. Geriye donuk çok pişmanlıklarım var. Çok üzgünüm, hemde çok. Günden güne alışıyorum, yavaş yavaş unutuyorum he sorarsanız bugün 49 gün oldu. Sekiz, dokuz yılımızı verdiğimiz güzel hayaller kurduğumuz planlar artık yok. Çok buyuk boşluğa düşüyorsunuz. Yardim için uzanan bir eli yanlış anlayabiliyorsunuz. Şuan bu duygular içerisindeyim.

Her şey vaktindeyken kıymetli okurlar. Ne kadar sevildiğinizi, anlaşıldığınızı, her zor zamanınızda Yanınıza koşan biri olduğunu o kisiyi kaybettikten sonra anlamanızın Hiçbir anlamı yok. Çünkü bu saatten sonra ayni istekle koşamayacağım. Çok yorulmuşum, şuan fark ediyorum bunu. Ben canim, ben aşkım dedikçe üstünetitredikçe daha da kötü oldu. Daha önceki yazıların birinde demiştim tekrarlamak istiyorum. Benden guzelini bulur ama güzel seveni bulamaz. 

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.