Oturarak para kazanmak ister misiniz ?

38 TL garanti bonus 

3 günlük bedava robot günlük kazanç garantili aıserveti 

Yapmanız gereken tek şey linkten kayıt olup bonusu almak ve değeri 200 lira olan robotu 3 gün çalıştırmak

https://web.aiserveti.shop/#/register?ai=AIW7FFCEOD&nip=index.html

Aiserveti bot aldım 120₺ lik birdaha birikirse bir sonraki botu alıcam sadece ref gelirleriyle birikiyor herkese ücretsiz kazanç için önerebilirim.
https://t.co/9PSk4lEL31

#joomcat
#gstar
#FiyatıCokUygun #bayramikramiyesi https://t.co/TSuupwkeSB

Aiserveti en sevdiğim sistem bu açık ara farkla. Arayüzü çok tatlı geliri de güzel. Hiçbirşey yapmadan reflerle kazanç var azda değil kazancı en tatlı sistem bu bence 💓
https://t.co/9PSk4lEL31 https://t.co/xLjOxpvXgA

çünkü kriptopara ve blockchain teknolojisi amerika’nın keşfi kadar önemli bir tarihi gelişmedir. lakin colomb, doğu hindistan sandığı yeni kıtayı keşfettiğinde çok az denizci ve sadece bir devlet coğrafi keşiflerle ilgileniyordu. kriptopara ve blockchain teknolojisi ise internet tabanlı bir iş olduğundan herkes bu ganimet paylaşımına katılabilir. bu nedenle kripto para piyasasında kontrol edilmesi mümkün olmayan bir talep var.

kriptopara piyasası, fakirliği bile yok edebilecek, önümüzdeki yirmi yılda özel mülkiyetin ve piyasa ekonomisinin sınırlı olmadığı garip bir sosyalist ekonomi yaratabilir. colomb örneğini de boşuna vermedim, ahalinin yüzde 90’ı yeni bir kıtanın keşfedildiğinden habersiz, zenginliğin nereden geldiğinin bile farkında değil. kriptopara piyasasının vespuçi’si, kaptan cook’u ve hollandalı denizcileri henüz partiye katılmadı, yağma dönemindeyiz.

peki bu kadar övdüğüm, devrim olarak nitelendirdiğim kriptopara piyasası için neden balon dedim ? tıpkı kapitalizmin embriyo aşamasında olduğu geç merkantilist dönemde meydana gelen lale çılgınlığında olduğu gibi ekonomistler kriptoparada oluşabilecek astronomik rakamlara nasıl müdahale edilebileceğini bilmiyorlar. bu belirsizlik de balonun daha fazla şişebileceği ve yeri geldiğinde çok uzun sürebilecek sert düzeltmelere neden olabileceği anlamına geliyor. balonun patladığı günlerde ise evini , arabasını hatta fabrikasını satıp coin alan nice koçyiğit yere serilecek, bu kaçınılmaz sonuç.

bir borsa ve fx piyasa uzmanı olarak tavsiyem kriptopara ticareti yapmayın, yatırımı yapın. yani al sat yapmayın, en az beş yıl satmama düşüncesi ile coin alın. en az on kriptoparadan oluşan bir portföy yapın. altcoinleri sırf ucuz diye ya da son haftalarda hızlı yükseliyor diye almayın. temel hikayesine bir bakın. arkasında köklü kurumlar, şirketler ve devletler olan altcoinler her zaman daha yüksek potansiyel taşıyacaktır. ( hangi borsadan alınır, hangi cüzdan vs. sormayın, o benim uzmanlık alanım değil, benim uzmanlık alanım menkul kıymeti değerlemekten ibaret)

Davet linki

coinmarketcap verilerine göre hafta başında tüm kripto para birimleri toplamda 13 milyar dolar’ın üzerinde piyasa değerini kaybetti.

pazartesi günü yaklaşık 93 milyar dolar piyasa değerine sahip olan kripto para birimleri, salı sabahı sadece 80 milyar dolar değere sahipti.

coinmarketcap bu tarihte bitcoin’in yaklaşık yüzde 9 değer kaybettiğini söylüyor. bitcoin bu krizden en az etkilenen para birimlerinden biri olurken, krizin sebebi olarak da yine bitcoin gösteriliyor. popüler dijital para biriminin geleceğine dair belirsizlikler tüm kripto para piyasalarını da etkiliyor. şu anda iki farklı grup, bitcoin’in geleceğini tayin etmek için çalışmalar yürütüyor.

bir tarafta bitcoin’in blok zinciri boyutu sınırını 1 mb’tan 2 mb’a çıkarmak isteyen bitcoin madencileri, diğer tarafta ise bitcoin core adı verilen ve blok zinciri boyutunun artmasının asıl sorunlara çözüm olmayacağını düşünen bir grup bulunuyor.

bitcoin core ‘ayrılmış tanık‘ (segwit) adı verilen bir teknolojinin kullanılmasını istiyor. ancak çoğunluğu çin’de bulunan bitcoin madencileri sebebiyle core destekçileri 1 ağustos’tan itibaren kullanıcı tabanlı bir yumuşak çatallanma (soft fork) talep etti. buradaki düşünce, bitcoin blok zinciri kullanıcılarının ekonomik çoğunluğunun segwit kullanan yeni standardı kullanması ve madencileri de bu değişime zorlaması. eğer madenciler segwit’i kabul etmezse para birimi bir bölünmeye gidebilir. buna da ‘fork’ yani çatallanma adı veriliyor (kaynak: dünya halleri)

https://web.aiserveti.shop/#/register?ai=AIW7FFCEOD&nip=index.html

okur

Yazar: Halil-Tekin

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.