OPPO UEFA İle İş Birliğini Duyurdu

oppo-uefa-ile-iş-birliğini-duyurdu

Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO bugün, önümüzdeki iki sezonu kapsayan birçok turnuvada UEFA ile iş birliği yapacağını duyurdu. Turnuvalar arasında UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Süper Kupa Finalleri bulunuyor. Aynı zamanda UEFA Futsal Şampiyonlar Ligi Finalleri ve UEFA Gençlik Ligi Finalleride var.

Akıllı telefon devi, UEFA’nın lider futbol turnuvası Şampiyonlar Ligi’ne ortak olan ilk Çinli marka olacak. OPPO, sahada ve saha kenarlarında meydana gelen unutulmaz anları öne çıkarmak için UEFA ile çalışacak. Aynı zamanda akıllı telefon devi taraftarların 2022-23 ve 2023-24 turnuvalarının ilham veren anlarına tanık olmasına yardımcı olacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nin ‘En İyinin En İyisi’ OPPO’nun ise  ‘İlham Yanı Başında’ mottosu uyum içinde.

OPPO Küresel Pazarlama Başkanı William Liu ortaklıkla ilgili şunları söyledi: UEFA ile birlikte çalışarak UEFA turnuvaları sırasında futbol taraftarlarına ilham verecek olmaktan heyecan duyuyoruz. OPPO olarak, hayatın zorluklarının üstesinden gelmemize yardımcı olacak inovasyonların gücüne inanıyoruz. UEFA’nın zorluklar karşısında mücadele etme arzusu da eklenince, bu sinerji kusursuz bir iş ortaklığına dönüşüyor.

oppo-uefa-ile-iş-birliğini-duyurdu

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein şunları dedi. ‘OPPO’yu dünyanın en büyük futbol kulübü turnuvası arasında görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. OPPO ile birlikte, dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarlarının birbiriyle iletişim kurmasına ve onlara ilham vermeye yönelik çabalarımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz” dedi.

OPPO kapsamlı stadyum pano reklamları ve birçok yerde görünürlük elde edecek. Ayrıca futbol taraftarlarına bu ortaklık süresince saha kenarına inip önemli anları yakalama fırsatı sunacak. Böylece elde edilen görüntüler UEFA’nın web sitesinde yer alacak olan OPPO galerisinde yayınlanacak.

Ayrıca OPPO’nun son teknoloji görüntüleme teknolojileri duyurulacak. Bunların yanı sıra önde gelen akıllı telefon modelleri, kablosuz kulaklıklar, akıllı saat ve yakında duyurulacak. Bunlarla beraber IoT ürünleri de bulunuyor. Aynı zamanda UEFA Şampiyonlar Ligi’ni deneyimlemede yeni yollar sunacak. Bu sebeple dünya çapındaki futbol taraftarlarına ilham verecek.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

infiluck Gaming
infiluck
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Apple Lockdown Kilitleme Modu Güvenli Mi?
Sonraki
2022 Yılının Sonuna Kadar Yayınlanacak Netflix Dizileri ve Filmleri
virgin river romantik dizi

2022 Yılının Sonuna Kadar Yayınlanacak Netflix Dizileri ve Filmleri

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.