Mektup

İsminin anlamı ” parlayan” demek. Yaşadığım şehre uzak, yaşamama sebep olan kalbimin yanı başındasın sanki. Mesafelere meydan okurcasına acele etmeden, doya doya, tadını çıkara çıkara yaşamak istiyorum seni. Derdimle, mutsuzluğumla değil, gülen gözlerimi görmek istiyorum senin gözlerinde. Duamdan eksik olma mesela. Aklından eksik olmayayım bende senin olmaz mı? Kader oyunlarınından uzaklaşalım. Sadece birbirimize koşalım biz için. Tribimizde olsun, kırgınlıklarımızda ama gene mutlu kapatalım günlerimizi. Korkularımız, endişelerimizi de düşünmesek olmaz mı, zamana bırakalım desek mi bu sefer? Bize inansak gelir miyiz üstesinden? İçimde bir ürperti duyuyorum şu an, ya gerçek değilsen, ya vazgeçersen diye… Öyle bir gel ki;

Vaktinde gel, doya doya yaşayayım seni.Ne zamana karşı olsun ne de bizden başka konulara olsun yarışımız.. Öyle güzel gel ki, gülmeyi, sevmeyi yeniden öğret. Çocuklaşayım, çocuklaş ama en çok benim yanımda gül sen.

Nazımı çek, kız bana ama en çok sen sev beni, en çok incinmemden sen kork.

Bana iltifat et diyince dadlum diyorsun ya hani, çayın içinde ki  şeker gibi hissediyorum o zaman. Eriyorum, duygularım duygularına karışıyor hakim olamıyorum kendime.

Sanki seni bekliyormuşum ben…Sanki hissettiklerime kelimeler seçemiyorum, afallıyorum şu an.

Bir boşluk yüreğim ne zaman ellerim ellerinde olur? Ne zaman başımı koyarım hayallerimde ki gibi omzuna? Kitapta okuruz demi söz verdin çünkü okuyacağız. O zaman ne diyoruz dediğim de dans diyorsun ya hani, gelince hiç oturmayacağız bak. Soğuk baklava tattıracaktın bana unutma olur mu? Ben de cimcirecektim seni araya kaynamasın o 🙂 Sahi sen saat yapacaktın demi akıllı bıdığına 🙂 O akıllı bıdık seni içinde tuhaf bir hisle özledi. Gel nolur gel ve nolur hep kal. 

Yaşadığım hikayemde parlayanım olduğun için, heyecanımın sebebi olduğun için teşekkür ederim Paşam.

Sahi gerçek misin?

Tubişiniz
Hayat yaşadığın an'larda saklı, peki sen hangi an'ın farkındasın?
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Bir Ağaç Misali
Sonraki
Bir mitolojik canlı: Unicorn

Bir mitolojik canlı: Unicorn

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.